«ЛІДЕР» знову в лідерах!

Блискучими результатами відзначились вихованці спортивного клубу «ЛІДЕР» Новгород-Сіверської гімназії №1 на спортивних пєдесталах найвищих гатунків. З 17 по 23 квітня у Харкові пройшла ХІІІ Універсіада України з боксу, в якій брали участь найсильніші боксери України. Вони здобували звання чемпіонів України серед студентів.

27 січня 2017 року о 1700 в гімназії відбудеться Вечір зустрічі випускників. Запрошуємо випускників, учителів, ветеранів педагогічної праці.

Шановні випускники гімназії!

Запрошуємо Вас на презентацію книги «Крізь минуле та сучасне до майбутнього», в якій висвітлена історія гімназії з 1875 по 2015 роки.

Зустріч з авторами відбудеться 3 червня 2016 року в актовій залі гімназії об 1100.

З повагою, директор гімназії В.П.Мокрякова.

Цікава подорож до Чернігова

Щедрий дарунок від випускника школи 1989 року Вадима Щерби надовго запам’ятається учням.

Гімназіє, з ювілеєм тебе ми вітаємо!

13 листопада 2015 року урочисто пролунав ювілейний дзвоник з нагоди 140-річчя з Дня народження Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка.

Вечір шкільних друзів

Забута мелодія дитинства.. Для кожного вона звучить по-різному. Для одних - вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх – рідна і неповторна  і неодмінно пов'язана з рідною школою.

Подарунок рідній гімназії

Випускник школи Вадим Щерба подарував гімназії колекцію книг "Великі художники"

Посадка молодого саду

27 березня на території гімназії №1 відбулася посадка молодого саду. Участь у ній брали учні та вчителі гімназії. Ініціатором виступив випускник гімназії Кром Віталій Іванович, який закупив для молодого саду 100 саджанців яблунь. Учні і вчителі щиро вдячні Віталію Івановичу за підтримку і допомогу. Чекаємо майбутніх врожаїв.

Дякуємо за підтримку хореографічної студії гімназії "Танцювальний квартал"!

29 квітня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю. Юні артисти показали чудові хореографічні композиції, які дуже сподобались всім глядачам.