30 січня 2015 року в гімназії відбувся вечір зустрічі випускників, на якому зібралися випускники різних поколінь, вчителі, учні, батьки, гості.

Знову пролунав шкільний дзвоник, але тепер він покликав не у гамірний клас, не на уроки. В цей особливий вечір він запросив всіх пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади.

З вдячністю згадують випускники своїх класних керівників, вчителів, завжди готові почути від них мудру пораду.

Для випускників гімназія залишається символом дитинства й юності

Учні гімназії підготували для випускників та педагогів музичні дарунки.

На веселу музичну перерву запросили вихованці хореографічної студії гімназії «Танцювальний квартал». Танок «Ми – маленькі діти!»

Серед хоробрих українських воїнів, які боронять територіальну цілісність у зоні АТО є багато і наших випускників. Хай вони залишаються живими та здоровими! Хай скоріше настане мир!

Довгих літ життя, щирої любові та не згасання оптимізму бажає випускникам, учням та вчителям зразкова студія естрадно-народного співу «Сіверські перлинки» центру дитячої та юнацької творчості.

Чекаємо на зустріч з вами завжди, любі наші випускники!