Конкурс дитячого малюнку "Наше мирне небо"

Вже третій рік поспіль в межах Харківського Фестивалю авіації, який збирає на аеродромі «Коротич» тисячі глядачів, реалізується соціальний проект, що направлений на взаємодію дітей та дорослих, підвищення цікавості до авіації, розширення світогляду і підвищення рівня знань історії рідного краю – конкурс дитячого малюнку «Наше мирне небо».

Орієнтовний графік обласних та Всеукраїнських конкурсів на 2017-2018 н.р.

Шановні гімназисти. Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі дитячого твору та малюнку за темою «Людина та ліс»

ДО УВАГИ ГІМНАЗИСТІВ!

Департамент сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації повідомляє про проведення всеукраїнської премії «Диво-Дитина».

Премія «Диво-Дитина» - всеукраїнська дитяча премія, яка вручається щорічно з 2008 року найбільш обдарованим і талановитим дітям.

Увага!!! Конкурс до Дня матері!

Запрошуємо прийняти участь у тематичному конкурсі малюнків та листівок до Міжнародного Дня матері!!!