Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Шкільна баскетбольна ліга України 3х3

17 квітня 2019 року на міському етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна баскетбольна ліга України) команда нашої гімназії посіла І місце у двох вікових категоріях.

Перемога юнаків на міському етапі Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти

21 березня закінчився міський етап Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти. Наша команда у запеклій боротьбі у складі Полякова Данила, Мельникова Станіслава, Максименка Олега, Гаркавого Кирила, Беденка Павла, Садового Данила, Садового Єгора, Марченка Данила, Пономарчука Євгенія виборола ІІ місце. Але в загальному заліку команди середньої і старшої групи посіли І місце. Вітаємо з перемогою нашу збірну з волейболу і бажаємо успіхів у майбутньому!

Адреналін 2018-2019

Ура! Наші туристи завдяки високим досягненням знову змогли піднятися на найвищі сходинки п’єдесталу!

І місце на міському етапі Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти

14 березня у рамках проведення Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) сезону 2018-2019 н.р. команда дівчат нашої гімназії у складі Криловської Ірини, Шамрицької Ганни, Шуриги Марії, Грибанової Ангеліни, Кулик Анни, Кравченко Марини, Салун Марії посіла І місце на міському етапі.

Вітаємо наших спортивних туристів із блискучою перемогою!!!

26-27 січня 2019 року в м. Бахмач Чернігівської області відбувся IV етап Кубку області "Адреналін 2018-2019" з техніки спортивного туризму.

Адреналін 2018-2019

Днями в смт. Талалаївка відбувся другий етап Кубку Чернігівської області «Адреналін 2018-2019 року» з техніки спортивного туризму. В змаганнях взяли участь 12 команд старшої вікової категорії та 13 – молодшої з Чернігівської, Миколаївської та Донецької областей.

Боксерський турнір «Хай гримить козацька слава!»

12-13 жовтня 2018 року в Новгороді-Сіверському на базі гімназії №1 пройшов традиційний ІХ Відкритий чемпіонат з боксу під гаслом: «Хай гримить козацька слава!» В турнірі взяли участь 86 спортсменів з Чернігова, Києва, Тернополя, Шостки, Глухова, Городні, Бахмача, Коропа, Ріпок, Корюківки та Новгорода-Сіверського. Вихованці Клубу боксу «ЛІДЕР» показали блискучі результати.

«Козацький гарт 2018»

12 жовтня 2018 року на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2018» до Дня українського козацтва і Дня захисника України.

Козацькі забави

11 жовтня 2018 року збірна команда п’ятих класів нашої гімназії «Веселі козачата» взяла участь у традиційному міському спортивно-розважальному конкурсі-змаганні «Козацькі забави».

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на Міжнародному турнірі з боксу

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на Міжнародному турнірі з боксу у віковій групі «молодь», у якому взяли участь команди Ірландії, Німеччини, Італії, Угорщини, Литви, Білорусі та України.