Адреналін 2018-2019

Днями в смт. Талалаївка відбувся другий етап Кубку Чернігівської області «Адреналін 2018-2019 року» з техніки спортивного туризму. В змаганнях взяли участь 12 команд старшої вікової категорії та 13 – молодшої з Чернігівської, Миколаївської та Донецької областей.

Боксерський турнір «Хай гримить козацька слава!»

12-13 жовтня 2018 року в Новгороді-Сіверському на базі гімназії №1 пройшов традиційний ІХ Відкритий чемпіонат з боксу під гаслом: «Хай гримить козацька слава!» В турнірі взяли участь 86 спортсменів з Чернігова, Києва, Тернополя, Шостки, Глухова, Городні, Бахмача, Коропа, Ріпок, Корюківки та Новгорода-Сіверського. Вихованці Клубу боксу «ЛІДЕР» показали блискучі результати.

«Козацький гарт 2018»

12 жовтня 2018 року на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2018» до Дня українського козацтва і Дня захисника України.

Козацькі забави

11 жовтня 2018 року збірна команда п’ятих класів нашої гімназії «Веселі козачата» взяла участь у традиційному міському спортивно-розважальному конкурсі-змаганні «Козацькі забави».

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на Міжнародному турнірі з боксу у віковій групі «молодь», у якому взяли участь команди Ірландії, Німеччини, Італії, Угорщини, Литви, Білорусі та України.

Легкоатлетична естафета

8 травня 2018 року в нашому місті була проведена легкоатлетична естафета по вулицях міста до Дня пам’яті і примирення на честь жертв Другої світової війни.

Всеукраїнський майстерський турнір з боксу

18-22 квітня 2018 року в Білій Церкві відбувся Всеукраїнський майстерський турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта П. Поповича.

Пишаємось вихованцями Клубу боксу «ЛІДЕР», випускниками нашої гімназії В’язовиком Владиславом та Ільющенко Богданом, які провели яскраві поєдинки і вибороли ІІ та ІІІ місця!

Шкільна жіноча волейбольна ліга

5 квітня 2018 р. у нашому місті відбулися змагання шкільних жіночих команд з волейболу. Наша команда у складі: Голенко Анастасії, Чехоні Карини, Полюшко Вікторії, Шамрицької Ганни, Шуриги Марії, Грибанової Ангеліни посіла ІІ місце, поступившись команді медичного училища. Вітаємо команду та вчителя Геннадія Пуригу та бажаємо подальших успіхів!

Обласна олімпіада з фізичної культури і спорту

27 березня при Чернігівському національному педагогічному університеті в рамках обласної олімпіади з фізичної культури відбулися змагання серед учнів 11-х класів, які проходили з п’яти видів спорту: гімнастика, легка атлетика, баскетбол, туризм, футбол (хлопці), волейбол (дівчата).

Шкільна волейбольна ліга

20-21 березня у нашому місті відбулись змагання з волейболу серед учнівських команд.

Учні старшої вікової групи та збірна 9-х класів посіли ІІІ місця, а учні 8-х класів у складі Мельника Станіслава, Марченка Данила, Беденка Павла, Садового Єгора, Садового Данила, Пономарчука Євгенія, Лукаша Олексія та Адамкевича Миколи посіли І місце.