Богдан Балабко – бронзовий призер чемпіонату України!

У ці дні у м. Бердянськ Запорізької області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків. Збірну команду Чернігівської області представляли десять спортсменів з боксерських клубів Чернігова, Новгорода-Сіверського, Городні та Бахмача.

Турнір дружби

04 жовтня 2017 року фестиваль здорового способу життя «Спорт – територія успіху» запросив багатьох вболівальників на цікаве спортивне дійство – турнір з волейболу між збірними командами учнів та вчителів нашої гімназії.

Нові успіхи в спорті!

28-30 вересня 2017року відбувся Відкритий чемпіонат м.Чернігова з боксу серед усіх вікових груп. У змаганнях взяли участь та стали переможцями наші спортсмени: Андрій Тимошенко, Владислав В'язовик, Богдан Ільющенко та Микола Шабетя.

Вітаємо команду молодих боксерів та їх тренера Віктора Балабка з новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Олександр Гречаник – призер Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів!

Щиро вітаємо вихованця спортивного клубу «Лідер» Олександра Гречаника та його тренера Віктора Балабка з бронзовою нагородою, завойованою на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, що проходив в м. Албена (Болгарія).

Легкоатлетичний крос до Дня працівників освіти

27 вересня у міському парку пройшли змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені Дню працівників освіти, в якому взяли участь команди шкіл міста. Наші легкоатлети здобули 9 призових місць та перемогу у загальному заліку. Молодці!

Олімпійські перегони

О спорт, ти – мужність, ти – натхнення!
Отримав ти з небес благословення!
Тобі складають оди поети всіх держав,
«Скоріш! Сильніше! Вище!» - девізом твої став!

Новий крок до спортивного успіху!

З 04 по 10 вересня 2017 року в м. Маріуполь Донецької області пройшов Кубок України з боксу серед чоловіків (еліта). Ці змагання є другим за значенням спортивним стартом країни, адже в ньому брали участь найсильніші спортсмени нашої держави. Нашу область представляли майстри спорту з м.Чернігова Денис Песоцький (69 кг) та Данило Жасан (81 кг), а також мешканець нашого міста, вихованець клубу боксу "ЛІДЕР" нашої гімназії, майстер спорту - Андрій Тимошенко (75 кг) .

День фізичної культури і спорту

Спорт — здоров'я, краса, сила! Це неспинна боротьба та рух вперед. Бурхлива стихія, що захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт — це і є пристрасть у чистому вигляді, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. Тільки найсильнішим та найвитривалішим вдається підкорити Олімп!

Відкритий турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей

На відкритому турнірі з боксу серед юнаків і юніорів у м. Глухів, присвяченому Дню захисту дітей, Новгород-Сіверські боксери, вихованці спортивного клубу "ЛІДЕР": Богдан Балабко, Олександр Гречаник і Руслан Мозговой, - завоювали ЗОЛОТО! Софія Батрак стала СРІБНОЮ призеркою! Олександр Гречаник був нагороджений окремим призом як найкращий боксер турніру!

«Cіверяни» – бронзові призери обласного етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

Гра «Джура» Українського козацтва є однією з форм позакласної спортивно-оздоровчої роботи, національно-патріотичного та духовного виховання, в якій щорічно бере участь учнівська молодь нашої країни.