Відкритий турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей

На відкритому турнірі з боксу серед юнаків і юніорів у м. Глухів, присвяченому Дню захисту дітей, Новгород-Сіверські боксери, вихованці спортивного клубу "ЛІДЕР": Богдан Балабко, Олександр Гречаник і Руслан Мозговой, - завоювали ЗОЛОТО! Софія Батрак стала СРІБНОЮ призеркою! Олександр Гречаник був нагороджений окремим призом як найкращий боксер турніру!

«Cіверяни» – бронзові призери обласного етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

Гра «Джура» Українського козацтва є однією з форм позакласної спортивно-оздоровчої роботи, національно-патріотичного та духовного виховання, в якій щорічно бере участь учнівська молодь нашої країни.

Відкритий Кубок Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму "Адреналін 2016-2017"

З 12 по 15 травня в м.Чернігові проходив відкритий Кубок Чернігівської області зі спортивного(пішохідного) туризму "Адреналін 2016-2017", в якому взяли участь 15 команд з м.Ніжин, Чернігів, Прилуки, Новгорода-Сіверського, Бахмача, смт. Варва, Талалаївка.

Легкоатлетична естафета

8 травня у нашому місті було проведено відкритий Кубок з легкоатлетичної естафети до Дня пам’яті та примирення на честь усіх жертв Другої світової війни 1939-1945 рр. У змаганні взяли участь команди шкіл міста. Наша гімназія впевнено виборола перше місце та була нагороджена кубком.

Перемога на обласних змаганнях з баскетболу

9 квітня в м. Чернігові пройшов обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Наша команда юнаків у складі Полякова Данила, Лукаша Олексія, Індюкова Олександра та Гончаренка Микити виборола перше місце та була нагороджена кубком, медалями та грамотами.
Вітаємо нашу команду та бажаємо перемог!

Перемога на Міжнародному турнірі з боксу в Білорусі

Андрій Тимошенко – талановитий спортсмен, майстер спорту, вихованець боксерського клубу "Лідер" (тренер В.А.Балабко) нашої гімназії на Міжнарожному турнірі в Білорусі 1-4 квітня 2017 року виборов перемогу в трьох яскравих боксерських поєдинках та здобув золоту нагороду!!! Вітаємо!!! Так тримати!!!

Вітаємо бронзових призерів зонального чемпіонату України з боксу серед юнаків!

16 березня 2017 року в м. Харків стартував зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків. Збірну Чернігівської області представляли 14 спортсменів з Чернігова, Новгорода-Сіверського, Городні та Бахмача. Вихованці спортивного клуба «Лідер» Віктор  Могильний та Богдан  Балабко також стали учасниками чемпіонату та здобули в боксерських поєдинках бронзові нагороди. Вітаємо!!!

Вітаємо боксерів з новими досягненнями!!!

Вихованці спортивного клубу «Лідер» гімназії показали блискучі результати під час яскравих боксерських поєдинків у змаганнях, що відбулися на початку березня 2017 року.

Нові перемоги наших боксерів на чемпіонаті України!

Спортсменки боксерського клубу «Лідер» нашої гімназії  Валерія Єрошенко, Софія Батрак, Марія Бондар взяли участь у чемпіонаті України з боксу 2017 року у м. Ковель.

Вітаємо медаліста Чемпіонату України з боксу

Вітаємо учня 10-А класу, вихованця ФСК «Лідер», Миколу Шабетю з третім місцем на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбувся в м.Одеса з 11 по 18 грудня. А також вітаємо з виконанням нормативу «Кандидат у майстри спорту з боксу».