Легкоатлетична естафета

8 травня 2018 року в нашому місті була проведена легкоатлетична естафета по вулицях міста до Дня пам’яті і примирення на честь жертв Другої світової війни.

Всеукраїнський майстерський турнір з боксу

18-22 квітня 2018 року в Білій Церкві відбувся Всеукраїнський майстерський турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта П. Поповича.

Пишаємось вихованцями Клубу боксу «ЛІДЕР», випускниками нашої гімназії В’язовиком Владиславом та Ільющенко Богданом, які провели яскраві поєдинки і вибороли ІІ та ІІІ місця!

Шкільна жіноча волейбольна ліга

5 квітня 2018 р. у нашому місті відбулися змагання шкільних жіночих команд з волейболу. Наша команда у складі: Голенко Анастасії, Чехоні Карини, Полюшко Вікторії, Шамрицької Ганни, Шуриги Марії, Грибанової Ангеліни посіла ІІ місце, поступившись команді медичного училища. Вітаємо команду та вчителя Геннадія Пуригу та бажаємо подальших успіхів!

Обласна олімпіада з фізичної культури і спорту

27 березня при Чернігівському національному педагогічному університеті в рамках обласної олімпіади з фізичної культури відбулися змагання серед учнів 11-х класів, які проходили з п’яти видів спорту: гімнастика, легка атлетика, баскетбол, туризм, футбол (хлопці), волейбол (дівчата).

Шкільна волейбольна ліга

20-21 березня у нашому місті відбулись змагання з волейболу серед учнівських команд.

Учні старшої вікової групи та збірна 9-х класів посіли ІІІ місця, а учні 8-х класів у складі Мельника Станіслава, Марченка Данила, Беденка Павла, Садового Єгора, Садового Данила, Пономарчука Євгенія, Лукаша Олексія та Адамкевича Миколи посіли І місце.

Вітаємо призерів

15 березня 2018 р. команда нашої гімназії у складі Полякова Данила, Куліка Артема, Лукаша Олексія, Бондаренка Павла брала участь в обласному етапі змагань з баскетболу 3х3, що відбувся в м. Чернігів, та посіла ІІІ місце. Бажаємо подальших успіхів.

Перемога на Кубку України з техніки пішохідного туризму

З 01 по 04 березня 2018 року в м. Решетилівка Полтавської області відбувся Кубок України серед юнаків з техніки пішохідного туризму. На змагання прибули 207 юних туристів у складі 27 команд з м. Києва, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Розпочинається підготовка до Чемпіонату Європи з боксу

Збірна України з боксу серед чоловіків до 22 років у м. Харків розпочала підготовку до Чемпіонату Європи, який прийматиме Румунія.

Пишаємось, що вихованець боксерського Клубу "Лідер" нашої гімназії Андрій Тимошенко увійшов до збірної й буде представляти нашу країну на європейському рівні!

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР»!!!

На Відкритому чемпіонаті м. Шостки з боксу (23-24 лютого) вихованці Клубу боксу гімназії «ЛІДЕР» (тренер – В.Балабко) завоювали 5 ЗОЛОТИХ та 2 СРІБНІ медалі!!

Вітаємо наших юнаків!! Молодші боксують, а старші підтримують та допомагають!

Олімпіада з фізичної культури та спорту

23 лютого на базі нашої гімназії пройшов міський етап олімпіади з фізичної культури та спорту. Нашу гімназію представляли учні 11-х класів: Шабетя Микола, Тиченко Анна, Бондаренко Павло (вчитель Пурига Т.С.) та Голенко Анастасія (вчитель Децик М.Ф.).