Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра»

Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра».
Представлені роботи виконані в техніці «Батик». Якщо вам цікаво спробувати себе в якості художника, то ми чекаємо кожної неділі в 12 каб. О 10:00.

Новорічна композиція

Учні гімназії Вірозуб Тетяна та Ковальок Анастасія під керівництвом вчителя Марченко В.В. взяли участь у міському етапі конкурсу «Новорічна композиція», який проводиться з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді,  формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Український сувенір

Учні гімназії Кантур В., Подоляко В. та Тужик Т. під керівництвом вчителів Марченко В.В. та Скивки Г.С. взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», яка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації.

Хлібом славиться Чернігівська земля!

Як тепло пахне хліб!
Любов’ю трударів,
І радістю земною,
І сонцем, що всміхалося весною,
Духмяно пахне хліб…

Терпсихора об’єднує таланти

13 травня 2017 року в м. Чернігів відбувся І обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора об’єднує таланти», присвячений святкуванню Міжнародного Дня Європи.

Вітаємо Лауреата 2-етапу Всеукраїнського конкурсу
«Шкільна бібліотека 2017»
Коробко Наталію Вікторівну

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна»

Творча група "Сіверяни" нашої гімназії зайняла 1 місце на Всеукраїнському етапі конкурсу "Моя Батьківщина Україна!" Пишаємося нашими учнями!

Перемога у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

Вітаємо хореографічну студію гімназії "Танцювальний квартал" із гран-прі та зайнятим 1 місцем на Всеукраїнському фестивалі "Сяйво ПервоЦвітів" (м.Киів), у якому діти мали змогу взяти участь вже вдруге завдяки підтримці відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради. І вдруге маємо успіх. Блискучі результати показали також на фестивалі наші вокалісти: дев'ятикласниця Тетяна Миненко (1 місце) та п'ятикласник Назар Бельдяга (2 місце). Молодці!!! Так тримати!!!

«Історичні перлини Сіверщини»

У лютому 2017 року кафедра історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за підтримки департаментів освіти та науки Сумської та Чернігівської обласних державних адміністрацій проводила конкурс учнівських науково-пошукових робіт «Історичні перлини Сіверщини».

Вітаємо Нішейко Ніку, ученицю 3-В класу

Вітаємо Нішейко Ніку, ученицю 3-В класу, за зайняте 2 місце у першій віковій групі відбіркового регіонального туру VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».