Вірш Анастасії Майсак "Сон'', на конкурс  «Метелики – німий шедевр природи» у номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»

СОН

Мені наснився дивний сон,

немов би я – метелик.

Лечу над полем п’янких трав,

таких квітучих і зелених!

Новий арт-проект юних художників

Вихованці художньої студії «Палітра» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка (керівник Т.М. Канторіз) із задоволенням експериментують у різних техніках образотворчого мистецтва. Минулого тижня юні обдарування відкрили в гімназії арт-галерею, де презентували творчі роботи, виконані в техніці FLUID-ART або «рідкий акрил».

VII Всеукраїнський хореографічний фестиваль “PLANETA DANCE FEST”

19 жовтня 2019 р. в м. Чернігові відбувся VII Всеукраїнський хореографічний фестиваль “PLANETA DANCE FEST”.

Учасники хореографічної студії «Танцювальний квартал» в конкурсній програмі представляли 2 номери: «Український танок», «Молдавський танок» та стали золотими призерами (ІІ місце).

Вітаємо нашу талановиту молодь! Так тримати!

Твори! Надихай! Втілюй!

Майже 400 освітян із 17 областей України приїхали навчатися та обмінюватися досвідом до Чернігова, де 14 вересня 2019 року відбувся ІІ інноваційний освітній форум «Grani. Місія вчителя сучасності. Vol.2020».

Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя»

«Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами» – Марус Вікторія Вікторівна.

Новорічна композиція

Учениця гімназії Дарина Мельник взяла участь у міському етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Український сувенір

Учні гімназії під керівництвом вчителя Скивки Г.С. взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра»

Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра».
Представлені роботи виконані в техніці «Батик». Якщо вам цікаво спробувати себе в якості художника, то ми чекаємо кожної неділі в 12 каб. О 10:00.

Новорічна композиція

Учні гімназії Вірозуб Тетяна та Ковальок Анастасія під керівництвом вчителя Марченко В.В. взяли участь у міському етапі конкурсу «Новорічна композиція», який проводиться з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді,  формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Український сувенір

Учні гімназії Кантур В., Подоляко В. та Тужик Т. під керівництвом вчителів Марченко В.В. та Скивки Г.С. взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», яка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації.