Новорічна композиція

Учениця гімназії Дарина Мельник взяла участь у міському етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Український сувенір

Учні гімназії під керівництвом вчителя Скивки Г.С. взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра»

Гімназія №1 запрошує всіх відвідати виставку дитячих робіт студії «Палітра».
Представлені роботи виконані в техніці «Батик». Якщо вам цікаво спробувати себе в якості художника, то ми чекаємо кожної неділі в 12 каб. О 10:00.

Новорічна композиція

Учні гімназії Вірозуб Тетяна та Ковальок Анастасія під керівництвом вчителя Марченко В.В. взяли участь у міському етапі конкурсу «Новорічна композиція», який проводиться з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді,  формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Український сувенір

Учні гімназії Кантур В., Подоляко В. та Тужик Т. під керівництвом вчителів Марченко В.В. та Скивки Г.С. взяли участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», яка проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації.

Хлібом славиться Чернігівська земля!

Як тепло пахне хліб!
Любов’ю трударів,
І радістю земною,
І сонцем, що всміхалося весною,
Духмяно пахне хліб…

Терпсихора об’єднує таланти

13 травня 2017 року в м. Чернігів відбувся І обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора об’єднує таланти», присвячений святкуванню Міжнародного Дня Європи.

Вітаємо Лауреата 2-етапу Всеукраїнського конкурсу
«Шкільна бібліотека 2017»
Коробко Наталію Вікторівну

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна»

Творча група "Сіверяни" нашої гімназії зайняла 1 місце на Всеукраїнському етапі конкурсу "Моя Батьківщина Україна!" Пишаємося нашими учнями!

Перемога у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

Вітаємо хореографічну студію гімназії "Танцювальний квартал" із гран-прі та зайнятим 1 місцем на Всеукраїнському фестивалі "Сяйво ПервоЦвітів" (м.Киів), у якому діти мали змогу взяти участь вже вдруге завдяки підтримці відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради. І вдруге маємо успіх. Блискучі результати показали також на фестивалі наші вокалісти: дев'ятикласниця Тетяна Миненко (1 місце) та п'ятикласник Назар Бельдяга (2 місце). Молодці!!! Так тримати!!!