Терпсихора об’єднує таланти

13 травня 2017 року в м. Чернігів відбувся І обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора об’єднує таланти», присвячений святкуванню Міжнародного Дня Європи.

Вітаємо Лауреата 2-етапу Всеукраїнського конкурсу
«Шкільна бібліотека 2017»
Коробко Наталію Вікторівну

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна»

Творча група "Сіверяни" нашої гімназії зайняла 1 місце на Всеукраїнському етапі конкурсу "Моя Батьківщина Україна!" Пишаємося нашими учнями!

Перемога у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

Вітаємо хореографічну студію гімназії "Танцювальний квартал" із гран-прі та зайнятим 1 місцем на Всеукраїнському фестивалі "Сяйво ПервоЦвітів" (м.Киів), у якому діти мали змогу взяти участь вже вдруге завдяки підтримці відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради. І вдруге маємо успіх. Блискучі результати показали також на фестивалі наші вокалісти: дев'ятикласниця Тетяна Миненко (1 місце) та п'ятикласник Назар Бельдяга (2 місце). Молодці!!! Так тримати!!!

«Історичні перлини Сіверщини»

У лютому 2017 року кафедра історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за підтримки департаментів освіти та науки Сумської та Чернігівської обласних державних адміністрацій проводила конкурс учнівських науково-пошукових робіт «Історичні перлини Сіверщини».

Вітаємо Нішейко Ніку, ученицю 3-В класу

Вітаємо Нішейко Ніку, ученицю 3-В класу, за зайняте 2 місце у першій віковій групі відбіркового регіонального туру VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів"

За організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної  державної адміністрації в м. Києві, НАВС України, Громадської організації « КИЇВ - ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ» 17 грудня 2016 року в Києві відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів».

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

15 червня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

Мрії про Україну: дитячий погляд

Учні нашої гімназії взяли активну участь у конкурсі дитячої творчості «Мрії про Україну : дитячий погляд», який був організований Національною бібліотекою України для дітей та фондом Миколи Томенка «Рідна країна».

Перемога в екологічному конкурсі

22-25 березня 2016 року в м. Одеса відбулася виставка робіт учасників Всеукраїнського конкурсу для школярів «Вода – основа життя», присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів.