Вітаємо учасників змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 міжнародного україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні»

Другий рік гімназія бере участь у змаганнях з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 і отримує перемогу.

Участь в естонсько-українському проекті Міксіке

Уже другий рік поспіль учні нашої  гімназії беруть участь в естонсько-українському проекті Міксіке. У цьому навчальному році, крім учнів 9А та 7А класів, до проекту приєдналися учні 3Б, 3В, 4А, 5Б, 6А, 8А, 10А.

Національний фінал з усного рахунку Прангліміне-2016 м. Львів

Чи вмієте ви  без калькулятора швидко додавати та віднімати п’яти –  та шестицифрові числа? А якщо до множення усно дво- та трицифрових? Ось, бачите, задумалися, а наша Тетяна Полозова, учениця 8а класу, робить це залюбки. А ще вона може порівнювати суми та різниці багатоцифрових чисел, і все це не просто, а протягом певного обмеженого часу. Тренуючись, Тетяна досягла успіхів. Вона стала учасницею Національного фіналу Міжнародного проекту Прангліміне-2016, який відбувся у м. Львів, на передодні 8 березня.

Фінал з усного рахунку "Прангліміне"

10 лютого в інституті підвищення педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся регіональний (Київська  та Чернігівська область, м. Київ) фінал з усного рахунку "Прангліміне" проекту "Міксіке в Україні". Змагання розвивають   навички усних математичних розрахунків, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн, таких як Україна, Естонія, Литва, Латвія та Словенія.