Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Вітаємо переможців та учасників гри «Геліантус-2017»

З метою формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами, активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін 15 листопада 2017 року 16 учнів нашої гімназії взяли участь у VIII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». Цього разу гімназисти показали свої знання з тем: «Житло», «Побутова техніка», «Свійські тварини» та «Їжа».

Результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу з англійської мови «Гринвіч»

Учні 6-8-х класів брали участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Усі отримали сертифікат учасників конкурсу.
Найкращий результат показав Гусак Станіслав, який набрав 72 бали і отримав срібний сертифікат та пам’ятний приз.

Як ми грали в «Соняшник»

3 березня 2016 року в навчальних закладах України відбулася українознавча гра  «Соняшник». У нашій гімназії свої сили випробували 48 учнів 2-11 класів. Різнобічні завдання викликали в учасників зацікавленість, вони з нетерпінням чекали результатів. І ось маємо переможців: дипломи І–ІІІ ступенів отримали Гусак Станіслав, Горбонос Олег, Кривенок Владислав, Селивоненко Микита, Дударь Анна, Кривенок Руслан, Мацепура Олена, Охріменко Софія та Кудлай Дарія. Решта учнів отримали дипломи учасників гри.

Конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Учні  гімназії  щорічно беруть участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі  з англійської мови «Гринвіч».

У 2013-2014 навчальному році в конкурсі брали участь 14 учнів  5-10 кл.

Найкращий результат - бронзовий диплом - отримав учень 5-А класу Горбонос Олег, решта учнів  отримали сертифікати учасника конкурсу.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Більше 10 років учні нашої гімназії беруть участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». 2013-2014 н. р. не став винятком. У грудні 2013 року пройшов І Всеукраїнський етап конкурсу, в якому взяли участь 92 учні 2-6 класів. 13 учнів показали добрий результат.

Результати конкурсу Левеня

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запросив всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі.