День цивільного захисту

Відповідно до плану гімназії на 2017-2018 навчальний рік 25 квітня 2018 року в гімназії було проведено День цивільного захисту. Під час проведення була задіяна більшість членів педагогічного колективу, які є членами різних невоєнізованих формувань ЦЗ (ЦО), а також значна частина учнівського колективу (всі учні гімназії брали участь в етапі евакуації). Проведення евакуації показало здатність педагогічного колективу гімназії та учнів швидко і організовано евакуювати всіх з приміщення гімназії протягом двох хвилин.

Олімпійське лелеченя

18 команд зібралися 21 квітня на ІІІ етапі спортивно-масового заходу середі дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA».

V Відкритий творчий фестиваль гімназії «Магія танцю»

19 квітня 2018 року в нашому освітньому закладі відбувся Відкритий творчий фестиваль гімназії «Магія танцю». Свято зібрало у дружньому колі найкращі дитячі та молодіжні танцювальні колективи нашого міста, які завжди милують нас своїми яскравими хореографічними композиціями.

Плідна співпраця вчителів відбулася на квітневому засіданні педагогічної ради гімназії.

Олімпійське лелеченя

18 квітня на базі нашої гімназії відбувся міський етап змагань «Олімпійське лелеченя». Учасники змагалися у декількох видах, а саме: презентація команди, комбінована естафета, рухлива гра – волейбол та вікторина знавців олімпійського руху.

Наша команда впевнено виборола перемогу у всіх видах змагань та здобула право представляти місто на обласному етапі, який відбудеться 21 квітня у м. Чернігові.

Відкритий чемпіонат з боксу, присвячений Всесвітньому дню здоров’я

11 квітня 2018 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б. Майстренка пройшов Відкритий чемпіонат Клубу боксу "ЛІДЕР" з боксу серед боксерів-новачків, присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Шахова Першість міста

06 квітня 2018 року завершились міські змагання з шахів. Наша команда у складі: Сластьона Євгена, Бондар Анни, Адамкевича Миколи, Громового Костянтина, Івашкіна Дениса посіла загальне І місце. Дякуємо переможцям та бажаємо нових успіхів.

Шкільна жіноча волейбольна ліга

5 квітня 2018 р. у нашому місті відбулися змагання шкільних жіночих команд з волейболу. Наша команда у складі: Голенко Анастасії, Чехоні Карини, Полюшко Вікторії, Шамрицької Ганни, Шуриги Марії, Грибанової Ангеліни посіла ІІ місце, поступившись команді медичного училища. Вітаємо команду та вчителя Геннадія Пуригу та бажаємо подальших успіхів!

Щасливих Великодніх свят!

З побажаннями радості, здоров’я, добробуту та благополуччя Новгород-Сіверський міський голова Бондаренко О.А. сьогодні подарував дітям із сімей, які потребують соціальної підтримки, великодні паски – один з традиційних і невід'ємних символів християнського свята.
Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро в кожну оселю!

Великодні посиденьки

03 квітня 2018 року учні 5-х класів разом із вихователем  групи продовженого дня Дьомкіною І.Ю. підготували виховний захід «Великодні посиденьки». На гостині, присвяченій найвеличнішому святу всіх християн – Ведикодню, діти поповнили свої знання про багатство українських звичаїв та традицій, символіку народної вишивки, витинанок, писанок.

Вітаємо учасників ІІ етапу XI Міжнародного конкурсу з українознавства

29 березня 2018 року стартував ІІ етап XI Міжнародного конкурсу з українознавства для школярів, який щорічно проводить НДІ українознавства.

Вітаємо!

23-25 березня 2018 року в Миколаєві відбувся МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БОКСУ СЕРЕД ЕЛІТИ між збірними командами України, Білорусі та Молдови. Пишаємось вихованцем Клубу боксу «ЛІДЕР», випускником нашої гімназії, майстром спорту АНДРІЄМ ТИМОШЕНКОМ, який зайняв 1 місце!

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР»

Вітаємо вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» з успішним виступом на Відкритому чемпіонаті Сумської області з боксу в м. Глухові. В активі наших спортсменів 11 золотих медалей і 1 загальнокомандне місце серед 16 команд!!!

Моя сім’я – моя радість

Сьогодні в нас родинне гарне свято,
Зійшлися мами, тата, бабусі, дідусі,
Сестрички, братики – усіх нас так багато!

Родинне свято у 2-А класі

Найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім'я дає нам відчуття захищеності й потрібності на все життя, робить нас щасливими та впевненими в майбутньому.

Родинне свято "Щаслива родина – щаслива дитина!"

Сьогодні в гімназії відбулося родинне свято "Щаслива родина – щаслива дитина!" Учні п’ятих класів підготували для своїх мам, татусів, дідусів та бабусь, братиків та сестричок пісні, вірші, сценки й висловили свою любов та вдячність за турботу та родинне тепло. Святковий настрій на родинному святі дарували також запальні хореографічні композиції студії "Танцювальний квартал". Хай завжди сім’я, родина будуть для кожної людини ключем від щастя!

Школа лідерства

У рамках реалізації учнівського проекту "Школа лідерства" члени учнівського самоврядування гімназії взяли участь у тренінговій роботі, метою якої є розвиток лідерських здібностей, набуття навичок успішної командної діяльності, ознайомлення зі стилями лідерства, методиками постановки та досягнення цілей.

Щиро вітаємо
Віру Петрівну Мокрякову
з державною нагородою України
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

Вітаємо!

На Всеукраїнській Гімназіаді України з боксу в Івано-Франківську вихованець клубу боксу «ЛІДЕР» Руслан Мозговой здобув бронзову медаль!!!

Вітаємо спортсмена та його тренера Віктора Балабка з високим спортивним досягненням!!!

Масляна

Масляна – довгоочікуване свято зустрічі весни та прощання з зимою; свято, сповнене народних гулянь та веселощів, оповите смаком солодких смачних млинців.