«Козацький гарт – 2019»

13-14 червня 2019 року в м. Чернігові відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2019».

Прощавай, таборе!

Ось і промайнуло три незабутніх тижні перебування у пришкільному таборі «Сонечко». Настав час прощатися.

Солодке дерево

Ще один захоплюючий квест пройшов у пришкiльному таборi "Сонечко". На цей раз дiти старанно шукали солодке дерево, з якого пiрати поцупили солодощi. Для цього вони самi стали «пiратами» й достойно виконали їхнi вимоги (рiзнобiчнi завдання на логiку, знання з математики, мови, фiзкультури). За це дiти отримали солодощi, а переможцi грамоти. Провела квест Коток Г.I.

Юні таланти

07 червня у пришкільному таборі "Сонечко" Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбувся захід "Юні таланти", під час якого діти показали найрізноманітніші таланти – від декламування до гри на музичному інструменті, від танців до співів. Дітям і дорослим дуже сподобалось.

Літня веселка

06 червня в пришкільному таборі «Сонечко» всі загони зібралися на міському стадіоні на «Дні здоров’я і Спорту».

Попелюшка Країни Чудес

5 червня у пришкільному таборі «Сонечко» Комендант Н.І. провела захід День Попелюшок. Діти були зацікавлені участю в конкурсній програмі «Попелюшка Країни Чудес». Дівчаткам була можливість публічно продемонструвати свої творчі здібності.

Казка в гості завітала

4 червня 2019 року у пришкільному таборі «Сонечко» відбулося свято «Казка в гості завітала» (вихователі Сімонова Л.П. та Холодило О.М.).

Моя Батьківщина – Україна

03 червня 2019 року у пришкільному таборі «Сонечко» вихователями Лавицькою І.К. та Ковальовою Л.М. проведено ігри-патріотів «Моя Батьківщина – Україна». Маленькі патріоти показали чудові знання про державні символи України, державні свята, міста, моря нашої країни. Читали вірші про Україну, співали українських пісень.

Екскурсія в Путивль – місто над Сеймом

1 червня 2019 учні гімназії відвідали місто Путивль.

Вручення подяки

Під час святкування Літературно-мистецького свята «Нетлінне слово» Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко та директор Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка Віра Мокрякова від імені Чернігівської обласної організації Федерації боксу України вручили народному депутату України Анатолію Сергійовичу Євлахову подяку за розвиток боксу на Чернігівщині та матеріальну підтримку Клубу боксу «ЛІДЕР».

Козацькі забави

У таборі промайнуло свято «Козацькі забави». До участі були залучені найсміливіші, найкмітливіші, найспритніші відвідувачі табору. Були проведені різноманітні конкурси: біг у мішках, вправні руки, переправа, пройди тунель, стрибки по кочкам. Учасники відчули себе справжніми козаками, патріотами рідного краю.

«Веселі Робінзони»

29 травня 2019 року у пришкільному таборі «Сонечко» вихователями Меньшиковою С.М. та Чмир Н.В. проведено спортивно-розважальну гру «Веселі Робінзони». Маленькі Робінзони перевірили свої сили, вправність, спритність, кмітливість. Виконуючи різні завдання, діти отримали незабутні враження та можливість стати справжньою командою.

Свято останнього дзвоника

Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника.

Відкриття пришкільного табору «Сонечко»

27.05.2019 року відкрився пришкільний табір «Сонечко». В цьому році в ньому відпочиває 259 учнів 1-7 класів. В таборі функціонує 8 загонів.

Вітаємо!

Вихованець Клубу боксу «Лідер» Богдан Балабко – срібний призер Чемпіонату України ФСТ «Спартак» з боксу серед юніорів в м.Скадовськ!

«Сіверяни» Новгород-Сіверської гімназії №1 – бронзові призери ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 16 по 21 травня 2019 року команда «Сіверяни» Новгород-Сіверської гімназії №1 представляла м. Новгород-Сіверський на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Гордість і надія гімназії – 2019

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Його урочистим завершальним акордом стало традиційне свято «Гордість і надія гімназії», яке відбулося 16 травня 2019 року в актовій залі Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка.

Учнівське самоврядування: від мрії до дії!

Діяльність Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього. Наші випускники матимуть сформовані навички, необхідні кожному для досягнення успіху в житті: освітню мобільність, ІКТ-компетентність, критичне мислення, здатність до розв’язання проблем, уміння гармонійно поєднувати творчість і раціональність в процесі роботи, навички ефективної комунікації та співробітництва, активну громадську позицію.

Європа нашими очима

З метою ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, формування європейської свідомості, усвідомлення своєї приналежності до Європи, учні Новгород-Сіверської гімназії №1 взяли участь у міському святковому дійстві: «В Європу з Україною у серці».
У рамках заходу здобувачі освіти ознайомилися з історією, культурою, побутом країн Європейського Союзу, продемонстрували свої знання та таланти під час віртуальної подорожі країнами Європи.

День вишиванки – свято національної єдності!

16 травня учні та педагоги Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка взяли участь в урочистій події – святкуванні Дня вишиванки. Приємно, що започаткований колективом гімназії парад вишиванок вулицями міста поступово стає доброю традицією. Усі охочі мали можливість долучитися  до урочистого дійства. Розмаїття вишитих сорочок, національних віночків і прикрас, мерехтіння жовто-блакитних стрічок у цей особливий святковий день сприяли відчуттю єдності всіх українців.