Вітаємо з перемогою на VІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «DAS-Fest»

13-14 квітня 2019 року в м. Чернігів відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «DAS-Fest».

Підведено підсумки над науково-методичною проблемою гімназії

У справжнього вчителя-найважче і найрадісніше життя,
трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і
вічно вдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу.

В. Сухомлинський

Учнівське самоврядування – від мрії до дії

28 березня лідер учнівського самоврядування "Острів Скарбів" Вікторія Марус, яка є активною учасницею діяльності міської Ради старшокласників, та Ільющенко О.М. – педагог-організатор гімназії взяли участь у цікавій програмі для активної та ініціативної молоді – сесії Чернігівської обласної Ради старшокласників, яка відбулася в обласному Палаці дітей та юнацтва. Тема роботи: "Учнівське самоврядування – від мрії до дії".

Від серця до серця

Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких, здається, освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.

Символ твоєї свободи. 100 років державного герба України

21 березня в історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулась презентація фотодокументальної виставки "Символ твоєї свободи. 100 років державного герба України.

Вітаємо Марус Вікторію з перемогою на V Всеукраїнському (XV Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці! (Творчий керівник – Половець І.В.)

І знову починається весна!

Кожна жінка, немов весна: прекрасна, ніжна та квітуча. Напередодні Міжнародного жіночого дня в гімназії відбувся святковий концерт, який завдяки чудовим творчим композиціям, подарував всім присутнім чудовий сонячний настрій.

Автостопом на край світу

6 березня учні гімназії мали можливість зустрітися з відомим мандрівником, журналістом та автором багатьох книг про свої подорожі – Олександром Волощуком.

Геній слова і пензля

5 березня учні 10-х класів були запрошені у краєзнавчий відділ музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім»  на тематичний захід «Геній слова і пензля», присвячений 205-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Співробітники  відділу Ніна Авдієнко та Світлана Приход розповіли учням про літературу та мистецьку спадщину великого Кобзаря України. Захід супроводжувався презентацією з підбором найяскравіших художніх та поетичних творів митця.

Наші туристи – срібні призери Кубку України з техніки пішохідного туризму!

З 29 лютого по 03 березня 2019 року в смт Варва Чернігівської області відбувся Кубок України серед юнаків з техніки пішохідного туризму.

«Лідер» знову лідирує!

1-3 березня у м. Глухові пройшов Відкритий чемпіонат Сумської області з боксу. В змаганнях взяли участь 24 команди з Сумської, Полтавської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва, загальною кількістю 170 учасників.

Зміна на підході!

Вітаємо молодших вихованців Клубу боксу «ЛІДЕР» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка з успішним виступом на Відкритому чемпіонаті м. Шостки з боксу, який пройшов з 22 по 23 лютого в спортивному комплексі «Свема» (нині «Барса»), і зібрав юних боксерів 2007-2008 та 2009-2010 років народження з Шостки, Глухова, Путивля, Дружби, Конотопа, Кролевця та Новгорода-Сіверського.

Виставка "Україна 1932-1933. Геноцид Голодом"

Протягом лютого учні 8-10-х класів гімназії відвідали виставку «Україна 1932-1933. Геноцид Голодом».

Професійна гра «Я – екскурсовод»

"Людина, яка відкриває світ!" Саме так можна назвати кожного, хто обрав справою свого життя роботу екскурсоводом. Це одна з найцікавіших і потрібних професій у світі, адже екскурсоводи є зберігачами всіх знань і творчих здобутків людства, незалежно від того, про що йде розмова: живопис, архітектурні ансамблі або музеї.

Перемога на Всеукраїнському турнірі з боксу серед еліти у Кривому Розі!

Гімназійна родина щиро вітає вихованця клубу "ЛІДЕР" Андрія Тимошенка з тріумфальною ПЕРЕМОГОЮ на Всеукраїнському турнірі з боксу серед еліти у Кривому Розі! Пишаємося!!!

Семінар-практикум «Система практичних робіт у курсі географії як інструмент створення якісного розвивального середовища учнів»

22 лютого 2019 року в гімназії відбувся міський семінар-практикум для вчителів природничого циклу з теми "Система практичних робіт у курсі географії як інструмент створення якісного розвивального середовища учнів".

21 лютого в гімназії відзначили День рідної мови

6-В клас підготував тематичний захід до Дня рідної мови – «Мова єднання».

Формула вибору професії

19 лютого у рамках шкільної програми з основ здоров’я учні 9-В класу нашої гімназії під керівництвом учителя Скивки Г.С. відвідали Новгород-Сіверський центр зайнятості. Мета екскурсії – ознайомити школярів з основними критеріями професійного самовизначення, принципами та методами виявлення професійних схильностей; навчити дітей здійснювати самооцінку власної готовності до вибору майбутньої професії, розвивати навички виконання найпростішої діагностики та моніторингу.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року в гімназії відбулася тематична лінійка, присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять патріотів, які загинули на Майдані Незалежності, відстоюючи право народу жити в європейській демократичній державі.

Любов дарує крила!

У День всіх закоханих серед хлопчиків і дівчаток, юнаків та дівчат літали "валентинки" у формі серця або голуба, листівки з відбитками губ або просто записочки "від...". Передавалися з рук у руки нехитрі подаруночки, солодощі. А старшокласників гімназії з нагоди свята чекала розважальна конкурсна програма та тематична дискотека.