Вітаємо учнівсько-педагогічний колектив гімназії з 9 позицією у ТОПі-25 сайтів-переможців VII Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу України — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

У 2016-2017 навчальному році гімназія взяла участь у VII Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Сайт гімназії функціонує з метою впровадження інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації гімназії, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність гімназії  засобами Інтернету. Сайт гімназії конкурував з 1600 сайтами від освітніх закладів України. За підсумками незалежного журі Інтернет Асоціація України VII Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу у номінації «Веб-сайти міських шкіл» сайт гімназії зайняв 9 позицію у ТОПі-25 сайтів-переможців.

1