З метою підвищення загального освітнього рівня учнів з інформатики під час літніх канікул 2017 року з 12 по 16 червня було проведено «Літню школу з програмування» для учнів 7-11 класів.

Навчання у «Літній школі з програмування» незалежно від віку учасників проводить Вітрук Євген – учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка, який здобув диплом ІІ ступеня на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, і навчав базовим основам мови програмування С++. Учні  Гришаєнко В., Сластьон Є., Комар А., Сватко А., Залогін Д., Гришаєнко Н., Гарбуз Д., Гусак С., Громовий К., Понамарчук Є., Кудлай О., Домонцевич С., Івашкін Д., Гульок Д. із задоволенням відвідували ті навчання.
IMG 5977IMG 5977IMG 5977IMG 5977IMG 5977