Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Літо – пора відпочинку. Традиційно вихованці туристичного гуртка «Вертикаль» нашої гімназії разом зі своїм тренером Євгеном Балабком вирушають у водний похід по Десні.

Протягом семи днів юні туристи та призери обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») подорожували, пливучи за течією від с. Кам'янська Слобода до м. Новгорода-Сіверського, насолоджуючись свіжим річковим повітрям та лагідними променями літнього сонця, милуючись неповторними деснянськими краєвидами.

Діти з задоволенням засмагали, купалися, ловили рибу, грали в командні ігри, готували смачні обіди та співали біля вогнища під зірковим небом. Відпочиваючи, вихованці гуртка з техніки пішохідного туризму продовжували навчатися туристичному побуту: вчилися правильно розпалювати багаття, самостійно встановлювати палатки, чергувати по табору та правильно поводитися на воді.

Спортсмени повернулися додому задоволеними та сповненими незабутніх вражень, готовими після чудового відпочинку до підкорення нових «вертикалей»!
1main1main1main1main1main1main1main1main1main1main1main