Вже стало традицією напередодні дня Наума проводити свято першокласників «Посвята в однокласники-однокашники». В святковій залі зібрались учні 1-А класу (класовод Н. В. Чмир) та їх родини, щоб підсумувати свою роботу, довести присутнім, що вже стали справжніми школярами, ознайомитись з традиціями українського народу. Діти старанно читали вірші, співали веселі пісні про школу, інсценували, танцювали вальс дружби, їли смачну кашу з горщика. Привітала дітей заступник з навчально-виховної роботи О.Г. Сорокіна.

Нехай усіх єднає міцна дружба, радість і щастя, веселе шкільне життя!01010101010101Під українськими рушниками матусі проводжали дітей у світлу дорогу по Країні Знань.01