02 червня 2018 року учні та вчителі Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка взяли участь у VIII літературно-мистецькому фестивалі «Нетлінне слово». Під час свята відбулася фотопрезентація освітніх досягнень навчального закладу, а також виставка творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва талановитих гімназистів та їх педагогів.

Усі присутні мали змогу взяти участь в святкових урочистостях, відкритті виставки Святослава Воїнова, присвяченій історичній спадщині міста, переглянути концертну програму, здійснити екскурсію музеєм «Слово о полку Ігоревім».

Вихованці художньої студії «Палітра» під творчим керівництвом Тетяни Канторіз показали майстер-клас із техніки «аква-грим», а наймолодші учні розважились у цікавій програмі, подарованій артистами обласного дитячого лялького театру ім. О. Довженка.01010101010101010101