25 листопада гімназійна родина прийняла нове поповнення в ряди старшокласників.

З найкращими побажаннями з цієї нагоди звернулися до учні 10-а та 10-б класів директор гімназії В.П. Мокрякова, заступник директора з навчально-виховної роботи Ф.Г. Ковальчук, класні керівники О.І. Бельдяга та Н.Г.Умняшкіна.

sam4973

sam4974

Старшокласники презентували свої класні колективи, брали участь в інтелектуальному та творчому марафоні, дарували чудові музичні виступи.

dsc0086

dsc0099_01

І ось хвилююча мить: урочисто лунають слова клятви на вірність України, рідному краю, гімназії.

dsc0101

Отець Моісей побажав старшокласникам знайти себе у житті, досягти успіхів у навчанні та праці, цінувати дружбу.

dsc0113_01

Батьки, класні керівники благословили дітей, які відтепер стають на широкий шлях дорослого життя, побажали щасливої долі, здоров’я та реалізації всіх життєвих планів.