Підкорюємо нові вершини! — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

З 08 по 11 травня туристична команда "Вертикаль" Новгород-Сіверської гімназії №1 взяла участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської області з техніки пішохідного туризму. Це був фінальний етап Кубку "Адреналін 2014-2015 р." , який відбувся в м. Чернігові. В змаганнях боролися за першість 19 команд з Київської, Черкаської та Чернігівської області.

img3171

У перший день змагань нашій команді довелося в природних умовах долати смугу перешкод(рятувальні роботи). Як результат – спортсмени старшої вікової групи на цій дистанції з великим відривом здобули найкращий результат, ставши першими, а друга молодша група нашої команди посіла друге місце серед інших команд молодшої вікової категорії.

img3174

Наступна дистанція мала назву "Крос-похід". Спортсмени нашої команди з мапою та компасом мали правильно зорієнтуватися на місцевості, не заблукати, і прийти до фінішу, долаючи перешкоди на маршруті майже в 10 км. На цьому етапі змагань молодша група наших туристів посіла 1 місце, а старша – сьоме серед команд старшої вікової групи.

img3178

За підсумками року Кубку "Адреналін 2014-2015 р." старша група команди "Вертикаль" Новгород-Сіверської гімназії №1 у складі молодих спортсменів Павлової Дарини, Зєнченка Олександра, Дуда Павло , Євлан Марини, Дуди Євгена, Сєдова Богдана та Клінцова Анатолія посіла 2 місце, а юні туристи : Меншиков Данило, Жук Сергій, Балабко Ангеліна, Горбонос Олег та Матюк Іван вибороли 2 місце серед всіх команд молодшої вікової групи, які брали участь у змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів з блискучою перемогою та бажаємо їм успіхів у підкоренні нових вершин Олімпу!

img3192