У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

dsc03156

dsc03125

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника. У передостанні дні весни погодні умови не сприяли гарному настрою, але святу дітвори ніщо не стало на заваді. Для 68 одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора: спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

dsc03128

На свято завітав голова Новгород-Сіверської міської ради С. Пунтус, який прийшов привітати молодь із початком дорослого життя. Високоповажний гість , як людина справи, насамперед порадив випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

dsc03228

Дорогі наші випускники! Нехай кожен з вас знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було впевнено дивитися у майбутнє.

Щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

dsc03531