На сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих дітей. На жаль, дитяча захворюваність на рак за останні 10 років значно зросла. Але при ранньому та правильно встановленому діагнозі та своєчасному лікуванні з подальшим комплексом реабілітаційних заходів більшість дітей можуть бути вилікувані.

У зв'язку з цим у нашій країні виникає гостра потреба в реабілітаційних центрах та медико-соціальній допомозі дітям даної категорії.

13 жовтня 2015 року з метою допомоги онкохворим дітям та дітям, які постраждали під час антитерористичної операції, учні та педагоги нашої гімназії взяли участь у благодійній акції «Назустріч мрії», у ході якої була проведена виставка-ярмарка дитячих поробок та речей.

Дякуємо всім учасникам акції за  небайдужість до сімей з дітьми, які потребують нашої  підтримки!