23-24 березня 2016 р. на базі природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася I Всеукраїнська конференція молодих науковців та І Всеукраїнська учнівська наукова школа “Сучасні проблеми природничих наук”, у якій брала участь учениця 10-А класу, Корицька Анна.

Для участі у роботі учнівської наукової школи було подано 17 тез доповідей від учнів 9 шкіл, ліцеїв і гімназій України та надруковано збірку матеріалів “Сучасні проблеми природничих наук”.

Конференція проведена на науковому рівні в творчій і доброзичливій атмосфері. Працювали такі секції: флора і рослинність, експериментальна ботаніка, екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища; зоологія, медико-біологічні дослідження; географія та туризм. Корицька Анна представляла дослідницьку роботу у секції флора і рослинність.

Усі учасники конференції залишилися задоволені спільною роботою і відмітили важливість такого формату спілкування.

Пленарне засідання конференції

Виступ Корицької Анни

У колі з івано-франківськими друзями

Результат конференції