Літо - це найкраща пора для відпочинку. Але чому б не скомбінувати відпочинок і навчання та скористатися вільним часом для поглиблення знань з улюбленого предмету?

Це вдалось двом учням 11-а класу нашої гімназії, Загинайлу Дмитру і Пуризі Валентині, які недавно повернулися з Чернігівської обласної літньої мовної школи для обдарованих дітей на базі табору "Юний турист", с. Количівка Чернігівського району.

Прекрасні умови проживання, цікаві лекції, велика кількість захоплюючих екскурсій, робота над проектом "З Україною в серці", незабутнє спілкування з волонтерами, американцем українського походження Девідом Андерсоном і китайцем Вен Тао Су, англійською мовою, та й просто дружня та по-сімейному тепла атмосфера, створена дітьми та викладачами, зробили це літо незабутнім та яскравим для наших майбутніх випускників. Вони не тільки отримали можливість поглибити свої навички спілкування англійською мовою, а й знайшли справжніх друзів в усіх куточках Чернігівщини.

Перепусткою в цей мовний табір є перемога в обласному етапі олімпіад, участь у наукових роботах МАН та інших конкурсах обласного та всеукраїнського рівня.

Будьте активними, проявляйте свої здібності й таланти, і, можливо, саме вам в наступному році пощастить стати частиною цього неймовірного світу веселощів і науки.

Подорож до Батурина1Робота на лекціях2Робота над проектом «З Україною в серці»3Сплавляння на драгонботах4Вечір талантів5 Зустріч з прикордонниками, які повернулися з зони АТО6Подорож до Ніжина789Робота над проектом «З Україною в серці»10