26 серпня 2016 року  народний депутат України Анатолій Євлахов нагородив чергових переможців щорічного конкурсу «Освічені діти – успішна країна», які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрали  найбільшу кількість балів. У цьому році таку перемогу вибороли  21 випускник із 7 північних районів Чернігівщини, до кагорти  яких увійшли й дві учениці нашої гімназії - Тетяна Шарай та Крістіна Коробко.

Церемонія нагородження відбулася  втуристично-готельному комплексі «Бреч», розташованому в однойменному селі неподалік райцентру Корюківка. Кожному з переможців засновник конкурсу «Освічені діти – успішна країна» Анатолій Євлахов вручив грамоту та грошову премію.

Цього дня  всіх учасників заходу чекала екскурсія мальовничим туристично-готельним комплексом, у якому переважна більшість гостей була вперше. Юнаків і дівчат ознайомили з історією комплексу, який славиться кіньми гановерської породи, а також архітектурними та скульптурними пам’ятками. Гості відвідали іподром, на якому проводять змагання, дізналися багато цікавого про роботу тренерів і особливості догляду за тваринами. Також спеціально для молоді було організовано дружній обід у ресторані «Сильвер», а наостанок – відпочинок у басейні.

«Будьте комунікабельними, успішними, прагніть бути лідерами. Постійно навчайтеся, бо тільки від вас залежить, які знання ви отримаєте у закладі. А згодом із цими знаннями ви маєте стати найкращими у своїй професії», – побажав молоді народний депутат України  А.Євлахов на церемонії нагородження переможців конкурсу.