Щороку першого жовтня  ми відзначаємо День людей похилого віку, віддаючи шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів,   яке вистояло криваве пекло Другої Світової війни,  яке відбудувало зруйноване і допомагає  нам творити майбутнє сьогодні.  Долі всіх присутніх  багато в чому у схожі. Проте про кожного можна писати романи і повісті. І  буде то бентежна розповідь про стійкість,  мужність, працелюбність,  відданість людей своїй країні.

Учні нашої гімназії разом  з іншими школярами міста приготували для людей похилого віку, які проживають в територіальному центрі соціального обслуговування, чудовий концерт та сказали їм теплі слова шани, подяки та поваги.

SAM 7415 копия