Вітаємо педагога-організатора Ільющенко Оксану Миколаївну

та соціального педагога Балабка Віктора Анатолійовича

з перемогою в конкурсі, оголошеному фондом «Майбутнє Чернігівщини»,

та отриманням для гімназії гранту в 10 тисяч гривень!

Розпочинається конкурс на індивідуальну участь в освітньому проекті «Школа успіху»

Переможці отримують можливість потрапити в першокласний спортивний табір влітку 2016 року

Звертаємося до учнів, вчителів, батьків, випускників, до всіх, хто підтримує нашу гімназію, до всіх небайдужих з проханням підтримати нас у конкурсі "Класс будущего с Юниор Банком" - віддати свій голос (лайк) за нашу гімназію! (посилання). Для цього перейдіть у категорію оголошення та натисніть на текст "посилання". Дякуємо за підтримку!

У п'ятницю, 11 березня, о 15.00 в актовій залі гімназії відбудеться прес-конференція щодо успішних виступів Новгород-Сіверських боксерів на Міжнародному турнірі в Білорусі. Запрошуємо всіх на цікаву зустріч із вихованцями боксерського клубу «Лідер» Андрієм Тимошенком та Русланом Мозговим!

25 лютого 2016 року збірна гімназії з волейболу у напруженій боротьбі посіла перше місце серед учнів 10-11 класів у першості  міста з волейболу. Це вже друга перемога наших волейболістів за два роки.

Переможцем

ОNLINE-голосування

«Найкрутіший лідер класу» став Павло Дуда,

капітан 11-А класу.

І надалі бажаємо йому успіхів та натхнення!

Шановні учні та батьки! Інформацію щодо державної підсумкової атестації 2016 Ви можете знайти в розділі "Учням"

Вітаємо вчителя "Захисту Вітчизни" Децика Миколу Федоровича із зайнятим ІІІ-м місцем у обласному етапі всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016" у номінації "Захист Вітчизни"

Оголошено подяку директора гімназії Ілляній Діані, хореографічній студії «Танцювальний квартал», групі підтримки за гідну перемогу у міському етапі обласного конкурсу «А я просто українка»

У гімназії відновлюються навчальні заняття з 08.02.2016 року.

У гімназії продовжено карантин до 05.02.2016 року включно.

У зв’язку зі зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, з метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації у місті Новгороді-Сіверському та на підставі розпорядження Новгород-Сіверського міського голови від 29.01.2016 № 13-од «Про продовження терміну дії розпорядження від 20.01.2016 № 09-од» у гімназії продовжено карантин до 05.02.2016 року включно. Завдання на час карантину див. в розділі "Учням".

Вечір зустрічі випускників у січні 2016 року проводитись не буде у зв'язку з тривалим карантином.

Згідно наказу Новгород-Сіверського відділу освіти, молоді та спорту від 20.01.2016: Наказ №16/34 "Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Новгород-Сіверський" та у зв'язку із зростанням показників захворюваності на грип і гострі распіраторні вірусні інфекції, з метою попередження ускладнення епідемілогічної ситуації у гімназії тимчасово призупинений навчально-виховний процес з 21.01.2016 по 29.01.2016.

Учні та педагогічний колектив гімназії щиро вдячні голові міської ради Бондаренку О.А. за надану можливість 78 обдарованим учням 05.01.2016 відпочити на розважальній програмі у дискобарі готелю "Слов'янський".

Привітання з новим 2016 роком

Шановні колеги!

Вітаю Вас із Новим роком,
З всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!

Гімназії - 140!

Шановні випускники! Запрошуємо Вас на святковий концерт до Дня гімназії, який відбудеться 13 листопада 2015 року о 13:00 в актовій залі нашого навчального закладу.

Адміністрація і педагогічний колектив гімназії.

Найкращих у світі, наших любих педагогів вітаємо з професійним святом!

Вітаємо з професійним святом ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Вітаємо з Днем народження вчителя математики

Вітаємо з Днем народження Дворську Ольгу Василівну з ювілеєм.

10.09.2015 о 14:00 відбудеться засідання методичної ради гімназії. Місце проведення - кабінет №3

27.08.2015 - Педагогічна конференція

31.08.2015 - Пробний день

Вітаємо з Днем народження заступника директора з виховної роботи

Вітаємо з Днем народження заступника директора з виховної роботи Інну Володимирівну Половець!

За підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка визнана переможцем серед міських загальноосвітніх навчальних закладів області та нагороджена дипломом

21 лютого 2014 року команда учнів гмназії виборола І місце у щорічній районній спартакіадідопризовної та призовної молоді.

Вітаємо з днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Сорокіну Олену Георгіївну

Гімназія отримала І місце за кількістю дипломів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

17 травня в Новгород-Сіверській гімназії №1 відбудеться встановлення спортивного майданчику від Фонду Кличка

29.04.2015 о 14:00 в актовій залі відбудеться концерт, підготовлений хореографічною студією гімназії "Танцювальний квартал". Запрошуємо всіх учнів, педагогів, батьків.

Вітаємо з Днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Ковальчука Федора Григоровича!

Протягом травня 2015 року в гімназії буде встановлено сучасний спортивний майданчик від Фонду Кличків

Шановна Віро Петрівно!