Гімназія отримала І місце за кількістю дипломів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Витяг

Аналіз результатів обласного етапу олімпіад свідчить, що більшість учасників виконали запропоновані завдання, виявили високий рівень теоретичної  підготовки, вміння відстоювати власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціях.

За рішенням журі переможцями олімпіад визначено 548 (37,7%) учасників, які отримали 56 (10,2%) дипломів І ступеня, 167 (30,5 %) – ІІ ступеня та 325 дипломів (59,3%) – ІІІ ступеня. Серед них: 125 (22,8%) учасники із міських шкіл та шкіл районних центрів, 104 (19%) – із сільських шкіл та більшість переможців – 319 (58,2%) становлять представники навчальних закладів нового типу.

Кращі результати показали учнівські команди: міст Чернігова (108 дипломів), Ніжина (48), Прилук (46), Новгород-Сіверського (24), Варвинського (23), Городнянського (23), Козелецького (20), Чернігівського (19), Носівського (18) районів, Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді (21).

Лідерами серед учнівських команд закладів освіти нового типу по кількості здобутих дипломів є: Новгород-Сіверська гімназія №1 ім.Б.Майстренка Новгород-Сіверської міської ради (23 дипломи), ліцей №15 м.Чернігова (21диплом), спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (18 дипломів), Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (17 дипломів), Городнянська районна гімназія (17 дипломів), Варвинська районна гімназія (17 дипломів).

Разом із тим, відсутні дипломи в учнів інформаційно-технологічного    ліцею №16 Чернігівської міської ради, Чернігівського ліцею №22. По одному диплому здобули учні Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського, Остерської гімназії Козелецької районної ради, по 2 дипломи вибороли учні Чернігівського ліцею №32 та Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

thumb sam6014