Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

Українська мова та література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Олексієнко Ніка Владиславівна

7-А

І

Кравцова Н.А.

Купчик М.М.

Кондратенко Вікторія Олександрівна

7-В

ІІІ

Купчик М.М.

Недашківська Анастасія Андріївна

8-Б

І

Умняшкіна Н.Г.

Коблевська  Діана Владиславівна

8-Б

ІІІ

Умняшкіна Н.Г.

Пурига Валентина Геннадіївна

9-А

І

Кравцова Н.А.

Перекута Анастасія Віталіївна

9-Б

ІІ

Кравцова Н.А.

Ісаєва Аліна Геннадіївна

9-Б

ІІІ

Кравцова Н.А.

Шарай Тетяна Григорівна

10-А

І

Купчик М.М.

Рахмана Антоніна Миколаївна

11-Б

ІІІ

Костенко Л.О.

Кравцова Н.А.

Бондаренко Дарія Олегівна

11-А

І

Костенко Л.О.

Математика

Горбонос Олег Олександрови

6-А

І

Іванова І.М.

Гришаєнко Нікіта Ігорович

6-А

ІІІ

Іванова І.М.

Плахута Олег Ігорович

7-А

І

Сова Л.В.

Гульок Дмитро Андрійович

7-А

ІІ

Сова Л.В.

Юрась Марина Сергіївна

7-А

ІІІ

Сова Л.В.

Сластьон Євген Петрович

8-А

І

Дворська О.В.

Гарбуз Дмитро Ігорович

8-А

ІІ

Дворська О.В.

Бондаренко Павло Олександрович

8-А

ІІІ

Дворська О.В.

Корицька Анна Андріївна

9-А

І

Герасименко Н. С.

Воробйов Ілля Володимирович

9-А

ІІ

Герасименко Н. С.

Шамрицька Вікторія Вікторівна

9-А

ІІІ

Герасименко Н. С.

Осипець Олексій Анатолійович

10-А

І

Іванова І.М.

Хворост Євген Валерійович

10-А

ІІІ

Іванова І.М.

Осипець Анна Анатоліївна

11-А

І

Герасименко Н. С.

Щербаков Віталій Віталійович

11-А

ІІ

Герасименко Н. С.

Історія

Бондар Анна Сергіївна

8

І

Кабиш Т.О.

Бондар Марія Сергіївна

8

ІІ

Кабиш Т.О.

Недашківська Анастасія Андріївна

8

ІІІ

Кабиш Т.О.

Пурига Валентина Генадіїївна

9

І

Магоня В.О.

Крот Владислав Вадимович

9

ІІ

Магоня В.О.

Шамрицька Вікторія Вікторівна

9

ІІІ

Магоня В.О.

Бубенець Яна Володимирівна

10

І

Коропок Г.Є.

Акуленко Алла Михайлівна

10

ІІ

Коропок Г.Є.

Калітко  Інна Володимирівна

11

І

Мокрякова В.П.

Максимчук  Дарина Олександрівна

11

ІІІ

Сластьон Л.П.

Біологія

Сластьон Євгеній Петрович

8

І

Дубовець Н.І.

Дубовець Ангеліна Сергіївна

8

ІІІ

Дубовець Н.І.

Поливода Валерія Володимирівна

9

ІІ

Кольяк Л.Б.

Коробко Крістіна Володимирівна

10

І

Кольяк Л.Б.

Кравцов Віктор Павлович

10

ІІ

Кольяк Л.Б.

Махов Денис Русланович

11

І

Дубовець Н.І.

Шморгун Наталія Ігорівна

11

ІІ

Дубовець Н.І.

Коленченко Олеся Олександрівна

11

ІІІ

Дубовець Н.І.

Основи інформатики

Гарбуз Дмитро Ігорович

8

І

Осадча В. М.

Сластьон Євгеній Петрович

8

ІІ

Осадча В. М.

Кром Микита Віталійович

9

І

Таран Ю. О.

Бреус Єгор Володимирович

9

ІІ

Таран Ю. О.

Гришаєнко Владислав Ігорович

9

ІІІ

Таран Ю. О.

Кравцов Віктор Павлович

10

І

Таран Ю. О.

Дуда Павло Ігорович

10

ІІ

Таран Ю. О.

Щербаков Віталій Віталійович

11

І

Таран Ю. О.

Камка Валерія

11

ІІ

Донченко Є.Є.

Осипець Анна Анатоліївна

11

ІІ

Таран Ю. О.

Географія

Бондар Анна Сергіївна

8

І

Шморгун Н.Л.

Шинкаренко Аліна Миколаївна

8

ІІ

Шморгун Н.Л.

Бондар Марія Сергіївна

8

ІІІ

Шморгун Н.Л.

Корицька Анна Андріївна

9

І

Сігута С.О.

Пурига Валентина Генадіївна

9

ІІ

Сігута С.О.

Білий Владислав Юрійович

10

І

Шморгун Н.Л.

Контаріз Олена Вікторівна

10

ІІ

Шморгун Н.Л.

Жежкун Святослав Анатолійович

11

ІІ

Шморгун Н.Л.

Коленченко Олеся Олександрівна

11

ІІІ

Шморгун Н.Л.

Фізика

Гульок Дмитро Андрійович

7

І

Сова Л.В.

Комар Анастасія Петрівна

7

ІІ

Сова Л.В.

Сластьон Євгеній Петрович

8

І

Бельдяга О.І.

Бондаренко Павло

8

ІІ

Бельдяга О.І.

Бондаренко Анастасія Олександрівна

8

ІІІ

Бельдяга О.І.

Воробйов Ілля Володимирович

9

І

Ворушило О.П.

Корицька Анна Андріївнва

9

ІІ

Ворушило О.П.

Осипець Олексій Анатолійович

10

І

Бельдяга О.І.

Акуленко Алла Михайлівна

10

ІІ

Бельдяга О.І.

Хворост Євген Валерійович

10

ІІІ

Бельдяга О.І.

Осипець Анна Анатолійовна

11

І

Бельдяга О.І.

Щербаков Віталій Віталійович

11

ІІ

Бельдяга О.І.

Бунак Дмитро Валентинович

11

ІІІ

Бельдяга О.І.

Англійська мова

Бондар Марія Сергіївна

8

ІІ

Остапчук І.В.

Бондар Анна Сергіївна

8

ІІІ

Остапчук І.В.

Пурига Валентина Геннадіївна

9

І

Остапчук І.В

Загинайло Дмитро Сергійович

9

ІІ

Остапчук І.В

Хворост  Євген Валерійович

10

І

Сорока Н.М.

Косова Марія Юріївна

10

ІІ

Остапчук І.В

Асдчий Микола Анатолійович

10

ІІ

Остапчук І.В

Браткова Iрина Василiвна

11

І

Остапчук І.В

Цурган Iгор Павлович

11

ІІ

Остапчук І.В

Вайнер Георгий

11

ІІІ

Остапчук І.В

Німецька мова

Шарай Тетяна Григорівна

10

І

Качан В.І.

Астрономія

Ляшенко Юлія Романівна

10

І

Осадча В. М.

Дуда Павло Ігорович

10

ІІ

Осадча В. М.

Євлан Марина Олександрівна

10

ІІІ

Осадча В. М.

Жежкун Святослав Анатолійович

11

І

Осадча В. М.

Мартиненко Олена Геннадіївна

11

ІІ

Осадча В. М.

Хімія

Комар Анастасія Петрівна

7

І

Овсюк О.М.

Юрась Марина Сергіївна

7

ІІ

Овсюк О.М.

Жура Вікторія Анатоліївна

7

ІІІ

Овсюк О.М

Сластьон Євгеній Петрович

8

І

Овсюк О.М.

Адаменко Арсеній Миколайович

8

ІІІ

Овсюк О.М

Корицька Анна Андріївна

9

І

Дубовець Н.І.

Гончаренко Анастасія Сергіївна

9

ІІ

Дубовець Н.І.

Шамрицька Вікторія Вікторівна

9

ІІІ

Дубовець Н.І.

Хворост Євген Валерійович

10

І

Овсюк О.М.

Зенченко Олександр Сергійович

10

ІІ

Овсюк О.М.

Осипець Анна Анатоліївна

11

І

Овсюк О.М

Коленченко Олеся Олесандрівна

11

ІІ

Овсюк О.М.

Максимчук Дарина Олександрівна

11

ІІІ

Овсюк О.М