Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

 

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас (курс) навчання Місце Учитель
Українська мова
1.       Кривенок Руслан Михайлович 7-А І Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
2.       Кривенок Владислав Михайлович 7-А ІІ Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
3.       Подоляко Варвара Ігорівна 8 - А І Костенко Л.О.
4.       Пехотна Поліна Олександрівна 8 - А ІІ Костенко Л.О.
5.       Марус Марина Ігорівна 8 - А ІІІ Костенко Л.О.
6.       Головня Вероніка Максимівна 9 - Б І Циганкова Л.В.
7.       Горбонос Олег Олександрович 9 -А ІІІ Пашковська К.В.
8.       Жура Вікторія Анатоліївна 10 - А ІІ Кравцова Н.А.
9.       Недашківська Анастасія Андріївна 11-Б І Умняшкіна Н.Г.
Математика
10.    Бельдяга Назар Дмитрович 6-А І Подоляко М. М.
11.    Глущенко Милена 6-А ІІІ Подоляко М. М.
12.    Овсюк Павло Олександрович 7-А І Іванова І.М.
13.    Скакун Кирило 7-А ІІ Іванова І.М
14.    Кривенок Владислав Михайлович 7-А ІІІ Іванова І.М.
15.    Понамарчук Євгеній 8-А І Сова Л.В.
16.    Олексієнко Тимофій 8-А ІІІ Сова Л.В.
17.    Гусак Станіслав Леонідович 9-А І Іванова І.М
18.    Дударь Олександр Андрійович 9-А ІІ Іванова І.М.
19.    Горбонос Олег Олександрови  9-А ІІІ Іванова І.М.
20.    Жура Вікторія Анатоліївна 10-А І Сова Л.В.
21.    Комар Анастасія Петрівна 10-А ІІ Сова Л.В.
22.    Ковальов Станіслав Сергійович 10-А ІІІ Сова Л.В.
23.    Бондаренко Павло 11-А І Іванова І.М.
24.    Сластьон Євген Петрович 11-А ІІ Іванова І.М.
25.    Гарбуз Дмитро Ігорович 11-А ІІІ Іванова І.М.
Історія
26.    Пономарчук Євгеній Вʼячеславович 8-А І Магоня В.О.
27.    Бондаренко Зорина 8-А ІІ Коропок Г.Є.
28.    Олексієнко Тимофій Владиславович 8-А ІІІ Магоня В.О.
29.    Ворушило Олександр Валерійович 9-Б І СластьонЛ.П.
30.    Гаркавий Кирил Вікторович 9-А ІІ Сластьон Л.П.
31.    Гусак Станіслав Леонідович 9-А ІІІ Сластьон     Л.П.
32.    Кантур Вікторія Юріївна   10-Б І Сластьон Л.П.
33.    Побелян Данило Володимирович 10-А ІІ Кабиш Т.О.
34.    Недашківська Анастасія Андріївна 11-Б І Мокрякова В.П.
35.    Чмир Ірина Сергіївна 11-Б ІІ Мокрякова В.П.
36.    Ворона Анна Сергіївна 11-А ІІІ Кабиш Т.О.
Біологія
37.    Вітель Наталія Русланівна 8-В ІІ Сківка Г.С.
38.    Мельник Станіслав Андрійович 8-А ІІІ Кольяк Л.Б.
39.    Чмихун Анна Павлівна 9 - А І Дубовець Н.І.
40.    Шурига Марія Валентинівна 9 - А ІІ Дубовець Н.І.
41.    Жура Вікторія Анатоліївна 10-А ІІ Кольяк Л.Б.
42.    Лельотко Анастасія Сергіївна 10-А ІІІ Кольяк Л.Б.
43.    Тиченко Анна Олегівна 11-А ІІІ Дубовець Н.І.
Німецька мова
44.    Кравченко Марина 8-А І Качан В.І.
45.    Шкалаберда Лілія Володимирівна 8-А ІІ Качан В.І.
46.    Дударь Олександр Андрійович 9 - А І Качан В.І.
47.    Шамрицька Анна 9 - А ІІ Качан В.І.
48.    Гаркавий Кирило Вікторович 9 - А ІІІ Качан В.І.
Інформатика
49.    Гарбуз Дмитро Ігорович 11-А І Подоляко М.М. Півнюк Ю.М
50.    Сватко Антон Станіславович 11-А ІІ Півнюк Ю.М
51.    Залогін Дмитро Юрійович 11-А ІІ Подоляко М.М. Півнюк Ю.М
52.    Сластьон Євгеній Петрович 11-А ІІІ Півнюк Ю.М
53.    Комар Анастасія Петрівна 10-А І Півнюк Ю.М
54.    Гульок Дмитро Андрійович 10-А ІІ Півнюк Ю.М
55.    Горбонос Олег Олександрович 9-А І Максимихіна С.В.
56.    Гришаєнко Нікіта Ігорович 9-А ІІ Максимихіна С.В.
57.    Гусак Станіслав Леонідович 9-А ІІІ Максимихіна С.В.
58.    Пономарчук Євгеній В’ячеславович 8-А І Максимихіна С.В.
59.    Громовой Костянтин Віталійович 8-А ІІ Максимихіна С.В.
60.    Івашкін Денис Сергійович 8-А ІІІ Максимихіна С.В.
Географія
61.    Адамкевич Микола Дмитрович 8-А ІІ Шморгун Н.Л.
62.    Смоляк Данило Валерійович 8-А ІІІ Шморгун Н.Л.
63.    Гаркавий Кирило Вікторович 9-А І Шморгун Н.Л.
64.    Чмихун Анна Павлівна 9-А ІІ Шморгун Н.Л.
65.    Ворушило Олександр Валерійович 9-Б ІІІ Сігута С.О.
66.    Ковальов Станіслав Сергійович 10-А І Сігута С.О.
67.    Побелян Данило Володимирович 10-А ІІІ Сігута С.О.
68.    Бондар Анна Сергіївна 11-А І Шморгун Н.Л.
69.    Бондар Марія Сергіївна 11-А ІІ Шморгун Н.Л.
70.    Фролова Наталія Олегівна 11-А ІІІ Шморгун Н.Л.
Правознавство
71.    Недашківська Анастасія Андріївна 11-Б І Сластьон Л.П.
72.    Бондар Анна Сергіївна 11-А ІІ Сластьон Л.П.
73.    Бондар Марія Сергіївна 11-А ІІІ Сластьон Л.П.
74.    Кантур Вікторія Юріївна 10-Б І Сластьон Л.П.
75.    Жура Вікторія Анатоліївна 10-А ІІ Сластьон Л.П.
76.    Криловська Ірина Михайлівна 10-А ІІІ Сластьон Л.П.
77.    Чмихун Анна Павлівна 9-А І Сластьон Л.П.
78.    Гришаєнко Нікіта Ігорович 9-А ІІ Сластьон Л.П.
79.    Шамрицька Ганна Вікторівна 9-А ІІІ Сластьон Л.П.
Хімія
80.    Кривенок Владислав Михайлович 7 -А I Овсюк О.М.
81.    Кривенок Руслан Михайлович 7-А II Овсюк О.М.
82.    Пехотна Поліна Олександрівна 8-А I Овсюк О.М.
83.    Пономарчук Євгеній В’ячеславович  8-А ІІ Овсюк О.М.
84.    Марус Марина Ігорівна 8-А ІІІ Овсюк О.М.
85.    Дударь Олександр Андрійович 9-А І Дубовець  Н.І.
86.    Гусак Станіслав Леонідович 9-А ІІ Дубовець Н.І
87.    Горбонос Олег Олександрович 9-А IІІ Дубовець Н.І
88.    Комар Анастасія Петрівна 10-А І Овсюк О.М
89.    Плахута Олег Ігорович 10-А II Овсюк О.М
90.    Жура Вікторія Анатоліївна 10-А IІІ Овсюк О.М
91.    Гарбуз Дмитро Ігорович 11-А I Овсюк О.М.
92.    Тиченко Анна Олегівна 11-А ІІ Овсюк О.М.
93.    Фролова Наталія Олегівна 11-А IIІ Овсюк О.М.
Трудове навчання, технології
94.    Слабченко Анна Володимирівна 8-Б І Марченко В.В.
95.    Подоляко Варвара Ігорівна 8-А ІІ Марченко В.В.
96.    Цвіль Катерина Сергіївна 9-А I Марченко В.В.
97.    Шурига Марія Валентинівна 9-А Марченко В.В.
98.    Юрась Марина Сергіївна 10-А II Марченко В.В.
99.    Криловсаька Ірина Михайлівна 10-А IІІ Марченко В.В.
100.        Шинкаренко Аліна Миколаївна 11-А I Марченко В.В.
101.        Піддубна Дарина Іванівна 11-А ІІІ Марченко В.В.
102.        Мельник Станіслав Андрійович 8-А I Величковський А.В.
103.        Марченко Данило Олексійович 8-А II Величковський А.В.
104.        Круш Єгор Михайлович 9-А I Величковський А.В.
105.        Гаркавий Кирило Вікторович 9-А ІІ Величковський А.В.
106.        Курілов Олександр Олександрович 10-А I Величковський А.В.
107.        Гульок Дмитро Андрійович 10-А ІІ Величковський А.В.
108.        Меньшиков Данило Олександрович 11-Б I Величковський А.В.
109.        Сватко Антон Станіславович 11-А ІІ Величковський А.В.
110.        Залогін Дмитро Юрійович  11-А ІІІ Величковський А.В.
Англійська мова
111.        Пехотна Поліна Олександрівна 8-А І Філько Н.М.
112.        Сідько Олексій Віталійович 8-А ІІ Сорока Н.М.
113.        Громовий  Костянтин Віталійович 8-А ІІІ Сорока Н.М.
114.        Горбонос Олег Олександрович 9-А І Філько Н.М.
115.        Гаркавий  Кирило Вікторович 9-А ІІ Філько Н.М.
116.        Грішаєнко Нікіта Ігорович 9-А ІІІ Філько Н.М.
117.        Ковальов Станіслав Сергвйович 10-А І Остапчук І.В
118.        Комар Анастасія Петрівна 10-А ІІ Остапчук І.В.
119.        Прачик Анастасія Анатоліївна 10-А ІІІ Остапчук І.В.
120.        Бондар Анна Сергіївна 11-А І Остапчук І.В.
121.        Бондар Марія Сергіївна 11-А ІІ Остапчук І.В.
122.        Тиченко Анна Олегівна 11-А ІІІ Остапчук І.В.
Російська мова
123.        Головня Вероніка Максимівна 9-Б І Штигайло В.В.
124.        Шкумат Владислав Олегович 9-Б ІІ Штигайло В.В.
125.        Кантур Вікторія Юріївна 10-Б І Штигайло В.В.
126.        Єркіна Юлія Михайлівна 10-Б ІІ Штигайло В.В.
127.        Слободян Марина Олександрівна 10-Б ІІІ Штигайло В.В.
128.        Недашківська Анастасія Андріївна 11-Б І Мітченко Т.Є.
Фізика
129.        Черток Микола Олександрович 7-А І Бельдяга О.І
130.        Овсюк Павло Олександрович 7-А ІІ Бельдяга О.І.
131.        Пономарчук Євгеній В’ячеславович  8-А І Бельдяга О.І.
132.        Олексієнко Тимофій 8-А ІІІ Бельдяга О.І
133.        Горбонос Олег Олександрович 9-А І Бельдяга О.І
134.        Гусак Станіслав Леонідович 9-А ІІ Бельдяга О.І
135.        Комар Анастасія Петрівна 10-А І Сова Л.В.
136.        Гульок Дмитро Андрійович   10-А ІІ Сова Л.В.
137.        Плахута Олег Ігорович 10-А ІІІ Сова Л.В.
138.        Сластьон Євгеній Петрович 11-А І Бельдяга О.І.
139.        Гарбуз Дмитро Ігорович 11-А ІІ Бельдяга О.І.
140.        Тиченко Анна Олегівна 11-А ІІІ Бельдяга О.І.
Інформаційнітехнології
141.        Залогін Дмитро Юрійович 11-А І Подоляко М.М Півнюк Ю.М.
142.        Сватко Антон Станіславович 11-А ІІ Подоляко М.М. Півнюк Ю.М.
143.        Тиченко Анна Олегівна 11-А ІІІ Півнюк Ю.М.
144.        Комар Анастасія Петрівна 10-А І Півнюк Ю.М.
145.        Гусак Станіслав Леонідович 9-А І Максимихіна С.В.
146.        Горбонос Олег Олександрович 8-А ІІ Максимихіна С.В.
147.        Гришаєнко Нікіта Ігорович 8-А ІІІ Максимихіна С.В.
148. Бикова Дарина Вікторівна 8-В ІІ Максимихіна С.В.
149. Пономарчук Євгеній В’ячеславович 8-А ІІІ Осадча В.М.
Екологія
150.        Тимошенко Анна Сергіївна 11-А І Дубовець Н.І.
Астрономія
151.        Сластьон Євгеній Петрович 11-А І Осадча В.М
152.        Бондар Анна Сергіївна 11-А ІІ Осадча В.М
153.        Плахута Олег Ігорович 10-А ІІ Осадча В.М
154.   Гульок Дмитро Андрійович 10-А ІІІ Осадча В.М
Економіка
155.        Шинкаренко Аліна Миколаївна 11-А І Шморгун Н. Л.