Рейтинг учнів на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка
ПІБ  Клас  Призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
Укр. м.
Мат. Іст. Біо. Інф. Гео. Фіз. Анг. м. Нім. м. Астр. Хім. Рос. м. Прав. Труд. навч. Ек-он. ІКТ Ек-ол.
1 Павлюк Вікторія 7-А 3                                
2 Бельдяга Назар Дмитрович 7-Б   1         1                    
3 Костир Нікіта Сергійович 7-Б   2                 2            
4 Ферубко Богдан Валентинович 7-Б             3       1            
5 Дударь Анна Андріївна 8-А               1           2      
6 Кривенок Владислав Михайлович 8-А 1 1   2   2   2     1     1      
7 Кривенок Руслан Михайлович 8-А 2     1   1   3     2            
8 Овсюк Павло Олександрович 8-А         1           3            
9 Черток Микола Олександрович 8-А 3   2       2                    
10 Скакун Кирило Максимович 8-А   2 3                     2      
11 Римана Всеволода В’ячеславовича 8-А             3                    
12 Новик Володимир Миколайович 8-А       3 1                        
13 Могильний Віктор Олександрович 8-А                               3  
14 Савченко Ірина Олександрівна 8-А                           3      
15 Крот Богдан Вадимович 8-А           3                   1  
16 Горелько Максим 8-А                               2  
17 Гоман Денис Олександрович 8-А         2                        
18 Ковальов Олексій Олександрович 8-Б                               3  
19 Громовой Костянтин Віталійович 9-А         3     2         3        
20 Пєхотна Поліна Олександрівна 9-А 1 3           3     2   2 3      
21 Марус Марина Ігорівна  9-А 2         3   1                  
22 Подоляко Варвара Ігорівна 9-А 3                         1      
23 Блоха Аліна Андріївна 9-А   2                              
24 Адамкевич Микола Дмитрович 9-А           2                      
25 Смоляк Данило Валерійович 9-А           1                      
26 Пономарчук Євгеній В’ячеславович 9-А         2   3       1            
27 Мельник Станіслав Андрійович 9-А       3                   3      
28 Олексінко Тимофій Владиславович 9-А     1       2                    
29 Канторіз Єлизавета Олександрівна 9-А                           2      
30 Марущенко Ярослав Олександрович 9-А         1                        
31 Бикова Дарина Вікторівна 9-В     2                         1  
32 Гульок Ірина Андріївна 9-В                         1     2  
33 Вітель Наталія Русланівна 9-В       2                          
34 Гаркавий Кирило Вікторович 10-А     3     3 2 1     2     1      
35 Дударь Олександр Андрійович 10-А               3     1            
36 Гришаєнко Нікіта Ігорович 10-А         1                     3  
37 Гусак Станіслав Леонідович 10-А         3 2 3 2   2           1  
38 Шурига Марія Валентинівна 10-А       1                   1   1  
39 Цвіль Катерина Сергіївна 10-А                           3      
40 Шамрицька Анна Вікторівна 10-А       3           1     1        
41 Горбонос Олег  Олександрович 10-А   1     2 1 1                 2  
42 Асюнькін Максим Олександрович 10-А                           3      
43 Ворушило Олександр Валерійович 10-Б     1                   3        
44 Головня Вероніка Максимівна 10-Б 2                                
45 Плахута Олег Ігорович 11-А   1     2   2     1              
46 Комар Анастасія Петрівна 11-А   3         1 1   2             1
47 Жура Вікторія Анатоліївна 11-А   2   3             1   1        
48 Ковальов Станіслав Сергійович 11-А           3   2                  
49 Курілов Олександр Олександрович 11-А                           1      
50 Лельотко Анастасія Сергіївна 11-А       2                          
51 Побелян Данило Володимирович 11-А           1                      
52 Прачик Анастасія Анатоліївна 11-А               3                  
53 Юрась Марина Сергіївна 11-А                     2     1 2    
54 Бондаренко Ольга Русланівна 11-А                     3            
55 Гульок Дмитро Андрійович 11-А         1   3                    
56 Криловська Ірина Михайлівна 11-А                         3 2      
57 Кондратенко Вікторія Олександрівна 11-Б 3                                
58 Кантур Вікторія Юріївна 11-Б     2                   2        
59 Дупеха Анастасія Сергіївна 11-Б     3                            
60 Шматок Олександр Михайлович 11-Б                           3      
61 Шевченко Катерина Костянтинівна 11-А                           3