Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Місце

Прізвище, ім’я та
по батькові працівника,
який підготував учня

з української мови 9
1 Павлюк Вікторія 7-А 3 Купчик М.М.
2 Кривенок Владислав Михайлович 8-А 1 Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
3 Кривенок Руслан Михайлович 8-А 2 Кравцова Н.А. Костенко Л.О.
4 Черток Микола Олександрович 8-А 3 Костенко Л.О.
5 Пехотна Поліна Олександрівна 9-А 1 Костенко Л.О.
6 Марус Марина Ігорівна 9-А 2 Костенко Л.О.
7 Подоляко Варвара Ігорівна 9-А 3 Костенко Л.О.
8 Головня Вероніка Максимівна 10-Б 2 Циганкова Л.В.
9 Кондратенко Вікторія Олександрівна 11-Б 3 Захарченко А.П.
з математики  10
10 Бельдяга Назар Дмитрович 7-Б 1 Гончарова О. С.
11  Костир Нікіта Сергійович 7-Б 2 Гончарова О. С.
12  Кривенок Владислав Михайлович 8-А 1 Іванова І.М.
13  Скакун Кирило Максимович 8-А 2 Іванова І.М.
14  Блоха Аліна Андріївна 9-А 2 Сова Л.В.
15  Пехотна Поліна Олександрівна 9-А 3 Сова Л.В.
16  Горбонос Олег Олександрови 10-А 1 Іванова І.М.
17  Плахута Олег Ігорович 11-А 1 Сова Л.В.
18  Жура Вікторія Анатоліївна 11-А 2 Сова Л.В.
19  Комар Анастасія Петрівна 11-А 3 Сова Л.В.
з англійської мови 12
20  Дударь Анна Андріївна 8-А 1 Філько Н.М.
21  Кривенок Владислав Михайлович 8-А 2 Філько  Н.М.
22  Кривенок Руслан Михайлович 8-А 3 Філько Н.М.
23  Марус Марина Ігорівна 9-А 1 Філько Н.М.
24  Громовий  Костянтин Віталійович 9-А 2 Остапчук І.В.
25  Пехотна Поліна Олександрівна 9-А 3 Філько Н.М.
26  Гаркавий Кирил Вікторович 10-А 1 Філько Н.М.
27  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 2 Філько Н.М.
28  Дударь Олександр Андрійович 10-А 3 Філько Н.М.
29  Комар Анастасія Петрівна 11-А 1 Остапчук І.В.
30  Ковальов Станіслав Сергвйович 11-А 2 Остапчук І.В.
31  Прачик Анастасія Анатоліївна 11-А 3 Остапчук І.В.
з фізики 12
32  Бельдяга Назар Дмитрович 7-Б 1 Бельдяга О.І.
33  Ферубко Богдан Валентинович 7-Б 3 Бельдяга О.І.
34  Черток Микола Олександрович 8-А 2 Бельдяга О.І.
35  Римана Всеволода В’ячеславовича 8-А 3 Бельдяга О.І.
36  Олексієнка Тимофія Владиславовича 9-А 2 Бельдяга О.І.
37  Пономарчук Євгеній В’ячеславович 9-А 3 Бельдяга О.І.
38  Горбонос Олег Олександрович 10-А 1 Бельдяга О.І.
39  Гаркавий Кирило Вікторович 10-А 2 Бельдяга О.І.
40  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 3 Бельдяга О.І.
41  Комар Анастасія Петрівна 11-А 1 Сова Л.В.
42  Плахута Олег Ігорович 11-А 2 Сова Л.В.
43  Гульок Дмитро Андрійович  11-А 3 Сова Л.В.
з астрономії  4
44  Плахута Олег Ігорович 11-А 1 Осадча В.М.
45  Комар Анастасія Петрівна 11-А 2 Осадча В.М.
46  Шамрицька Ганна Вікторівна 10-А 1 Осадча В.М.
47  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 2 Осадча В.М.
з біології  9
48  Кривенок Руслан Михайлович 8 -А 1 Дубовець Н.І.
49  Кривенок Владислав Михайлович 8-А 2 Дубовець Н.І.
50  Новик  Володимир Миколайович 8-А 3 Дубовець Н.І.
51  Вітель Наталія русланівна 9-В 2 Скивка Г.С.
52  Мельник Станіслав Андрійович 9-А 2 Кольяк Л.Б.
53  Шурига Марія Валентинівна 10-А 1 Дубовець Н.І.
54  Шамрицька Ганна Вікторівна 10-А 3 Дубовець Н.І.
55 Лельотко Анастасія Сергіївна 11-А 2 Кольяк Л.Б.
56 Жура Вікторія Анатоліївна 11-Б 3 Кольяк Л.Б.
з хімії  12
57  Ферубко Богдан Валентинович 7-Б 1 Овсюк О.М.
58  Костир Нікіта Сергійович 7-Б 2 Овсюк О.М.
59  Кривенок Владислав Михайлович 8 -А 1 Дубовець Н.І.
60  Кривенок Руслан Михайлович 8-А 2 Дубовець Н.І.
61  Овсюк Павло Олександрович 8-А 3 Дубовець Н.І.
62  Пономарчук Євгеній В’ячеславович    9-А 1 Овсюк О.М.
63  Пехотна Поліна Олександрівна 8-А 2 Овсюк О.М.
64  Дударь Олександр Андрійович 9-А 1 Дубовець Н.І.
65  Гаркавий Кирило Вікторович 10-А 2 Дубовець Н.І.
66  Жура Вікторія Анатоліївна 11-А 1 Овсюк О.М.
67  Юрась Марина Сергіївна 11-А 2 Овсюк О.М.
68  Бондаренко Ольга Русланівна 11-А 3 Овсюк О.М.
з географії  11
69  Кривенок Руслан Михайлович 8-А 1 Сігута С.О.
70  Кривенок Владислав Михайлович 8-А 2 Сігута С.О.
71  Крот Богдан Вадимович 8-А 3 Сігута С.О.
72  Смоляк Данило Валерійович 9-А 1 Шморгун Н.Л.
73  Адамкевич Микола Дмитрович 9-А 2 Шморгун Н.Л.
74  Марус Марина Ігорівна 9-А 3 Шморгун Н.Л.
75  Горбонос Олег Олександрович 10-А 1 Шморгун Н.Л.
76  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 2 Шморгун Н.Л.
77  Гаркавий Кирило Вікторович 10-А 3 Шморгун Н.Л.
78  Побелян Данило Володимирович 11-А 1 Сігута С.О.
79  Ковальов Станіслав Сергійович 11-А 3 Сігута С.О.
з історії  8
80 Черток Микола Олександрович 8-А 2 Сластьон Л.П.
81 Скакун Кирило Максимович 8-А 3 Сластьон Л.П.
82 Ворушило Олександр Валерійович 10-Б 1 Сластьон Л.П.
83 Гаркавий Кирил Вікторович 10-А 3 Сластьон Л.П.
84 Кантур Вікторія Юріївна  11-Б 2 Сластьон Л.П.
85 Дупеха Анастасія Сергіївна 11-Б 3 Сластьон Л.П.
86 Олексієнко Тимофій Владиславович 9-А 1 Магоня В.О.
87 Бикова Дарина Вікторівна 9-В 2 Коропок Г.Є.
з інформатики  11
88  Гульок Дмитро Андрійович 11-А 1 Піскун-Сулім І.М.
89  Плахута Олег Ігорович 11-А 2 Піскун-Сулім І.М.
90  Гришаєнко Нікіта Ігорович 10-А 1 Максимихіна С.В.
91  Горбонос Олег Олександрович 10-А 2 Максимихіна С.В.
92  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 3 Максимихіна С.В.
93  Марущенко Ярослав Олександрович 9-А 1 Максимихіна С.В.
94  Понамарчук Євгеній В’ячеславович 9-А 2 Осадча В.М.
95  Громовий Костянтин Віталійович 9-А 3 Максимихіна С.В.
96  Новик Володимир Миколайович 8-А 1 Максимихіна С.В.
97  Овсюк Павло Олександрович 8-А 1 Максимихіна С.В.
98  Гоман Денис Олександрович 8-А 2 Максимихіна С.В.
з правознавства  8
99  Гульок Ірина Андріївна 9-В 1 Сластьон Л.П.
100  Пехотна Поліна Олександрівна 9-А 2 Сластьон Л.П.
101  Громовий Костянтин Віталійович 9-А 3 Сластьон Л.П.
102  Шамрицька Ганна Вікторівна 10-А 1 Сластьон Л.П.
103  Ворушило Олександр Валерійович 10-Б 3 Сластьон Л.П.
104  Жура Вікторія Анатоліївна 11-Б 1 Сластьон Л.П.
105  Кантур Вікторія Юріївна 11-А 2 Сластьон Л.П.
106  Криловська Ірина Михайлівна 11-А 3 Сластьон Л.П.
з трудового навчання, технологій  17
107  Дударь Анна Андріївна 8-А 2 Марченко В.В.
108  Савченко Ірина Олександрівна 8-А 3 Марченко В.В.
109  Подоляко Варвара Ігорівна 9-А 1 Марченко В.В.
110  Канторіз Єлизавета Олександрівна 9-А 2 Марченко В.В.
111  Пехотна Поліна Олександрівна 9-А 3 Марченко В.В.
112  Шурига Марія Валентинівна 10-А 1 Марченко В.В.
113  Цвіль Катерина Сергіївна 10-А 3 Марченко В.В.
114  Юрась Марина Сергіївна 11-А 1 Марченко В.В.
115  Криловсаька Ірина Михайлівна 11-А 2 Марченко В.В.
116  Шевченко Катерина Костянтинівна 11-А 3 Марченко В.В.
117  Кривенок Владислав Михайлович 8-А 1 Величковський А.В.
118  Скакун Кирило Максимович 8-А 2 Величковський А.В.
119  Мельник Станіслав Андрійович 9-А 3 Величковський А.В.
120  Гаркавий Кирило Вікторович 10-А 1 Величковський А.В.
121  Асюнькін Максим Олександрович 10-А 3 Величковський А.В.
122  Курілов Олександр Олександрович 11-А 1 Величковський А.В.
123  Шматок Олександр Михайлович 11-А 3 Величковський А.В.
з інформаційних технологій 10
124  Шурига Марія Валентинівна 11-А 1 Осадча В.М.
125  Гусак Станіслав Леонідович 10-А 1 Максимихіна С.В.
126  Горбонос Олег Олександрович 10-А 2 Максимихіна С.В.
127  Гришаєнко Нікіта Ігорович 10-А 3 Максимихіна С.В.
128  Бикова Дарина Вікторівна 9-В 1 Максимихіна С.В.
129  Гульок Ірина Андріївна 9-В 2 Максимихіна С.В.
130  Ковальов Олексій Олександрович 8-Б 3 Максимихіна С.В.
131  Крот Богдан Вадимович 8-А 1 Осадча В.М.
132  Горелько Максим 8-А 2 Осадча В.М.
133  Могильний Віктор Олександрович 8-А 3 Максимихіна С.В.
з економіки 1
134  Юрась Марина Сергіївна 11-А 2 Шморгун Н.Л.
з екології 1
135 Комар Анастасія Петрівна 11-А 1 Кольяк Л.Б.