Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

Українська мова та література (9)                                                   

Прізвище, ім’я учня Клас Місце Вчитель
Головня Вероніка Максимівна 7-Б 1 Циганкова Л.В.
Горбонос Олег        Олександрович 7-А 3 Костенко Л.О.
Олексієнко  Ніка   Владиславівна 8-А 2

Кравцова Н.А.

Захарченко А.П..

Єркіна Юлія Михайлівна 8-Б 3 Захарченко А.П.
Недашківська Анастасія Андріївна 9-Б 1 Умняшкіна Н.Г.
Коблевська Діана Владиславівна 9-Б 3 Умняшкіна Н.Г.
Перекута Анастасія Віталіївна 10-Б 1 Кравцова Н.А.
Ісаєва Аліна Геннадіївна 10-Б 3

Кравцова Н.А.

Купчик М.М.

Шарай Тетяна Григорівна 11-А 1 Купчик М.М.

Математика (16)

Пономарчук Євгеній В’ячеславович 6-А 1 Сова Л.В.
Лакоза Єлизавета Юріївна 6-А 2 Сова Л.В.
Дударь Олександр Андрійович 7-А 1 Іванова І.М.
Гришаєнко Нікіта Ігорович 7-А 2 Іванова І.М.
Жура Вікторія Анатоліївна 8-А 1 Сова Л.В.
Комар Анастасія Петрівна 8-А 2 Сова Л.В.
Юрась Марина Сергіївна 8-А 3 Сова Л.В.
Гарбуз Дмитро Ігорович 9-А 1 Дворська О.В.
Сластьон Євген Петрович 9-А 2 Дворська О.В.
Шинкаренко Аліна Миколаївна 9-А 3 Дворська О.В.
Воробйов Ілля Володимирович 10-А 1 Герасименко Н. С.
Корицька Анна Андріївна 10-А 2 Герасименко Н. С.
Шамрицька Вікторія Вікторівна 10-А 3 Герасименко Н. С.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 1 Іванова І.М.
Хворост Євген Валерійович 11-А 2 Іванова І.М.
Ляшенко Юлія Романівна 11-А 3 Іванова І.М.

Історія    (11)                                                                                                 

Шарай Тетяна Григорівна 11-А 1 Коропок Г.Є.
Коробко Крістіна Володимирівна 11-А 2 Коропок Г.Є.
Акуленко Алла Михайлівна 11-А 3 Коропок Г.Є.
Крот Владислав Вадимович 10-А 1 Магоня В.О.
Загинайло Дмитро Сергійович 10-А 3 Магоня В.О.
Бондар Марія Сергіївна 9-А 1 Кабиш Т.О.
Бондар Анна Сергіївна 9-А 2 Кабиш Т.О.
Чмир Ірина  Сергіївна 9-Б 3 Мокрякова   В.П.
Ковальов Станіслав Сергійович 8-А 1 Кабиш Т.О.
Кантур Вікторія Юріївна  8-Б 2 Сластьон Л.П.
Миненко Тетяна Василівна 8-Б 3 Сластьон Л.П.

Біологія    (9)                                                                                                

Кантур Вікторія Юріївна 8 - Б 1 Кольяк Л. Б.
Комар Анастасія Петрівна 8 - А 2 Кольяк Л. Б.
Сластьон Євгеній Петрович 9 - А 2 Дубовець Н. І.
Гащенко Анна Олександрівна 9 - А 3 Дубовець Н. І.
Поливода Валерія Володимирівна 10- Б 1 Кольяк Л. Б.
 Ісаєва Аліна Геннадіївна 10-Б 3 Кольяк Л. Б.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 1 Кольяк Л. Б.
Невідома Оксана Вікторівна 11-А 2 Кольяк Л. Б.
Коробко Крістіна Володимирівна 11-А 3 Кольяк Л. Б.

Основи інформатики    (9)                                                                       

Плахута Олег Ігорович 8-А 1 Півнюк Ю. М.
Гарбуз Дмитро Ігорович 9-А 1 Осадча В.М.
Сватко Антон Станіславович 9-А 2 Осадча В.М.
Кром Микита Віталійович 10-А 1 Таран Ю.О.
Загинайло Дмитро Сергійович 10-А 2 Півнюк Ю. М.
Гришаєнко Владислав Ігорович 10-А 2 Таран Ю.О.
Кравцов Віктор Павлович 11-А 1 Таран Ю.О.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 2 Таран Ю.О.
Дуда Павло Ігорович 11-А 3 Таран Ю.О.

Географія      (10)                                                                                         

Ковальов Станіслав

Сергійович

8-А 1 Сігута С.О.
Жеребок Юрій Володимирович 8-А 2 Сігута С.О.
Ткаченко Олег Володимирович 8-А 3 Сігута С.О.
Бондар АннаСергіївна 9-А 1 Шморгун Н.Л.
Бондар Марія Сергіївна 9-А 2 Шморгун Н.Л.
Корицька Анна Андріївна 10-А 1 Сігута С.О.
Пурига Валентина Геннадіївна 10-А 2 Сігута С.О.
Тимошенко Дмитро Ігорович 10-А 3 Сігута С.О.
Шарай Тетяна Григорівна 11-А 1 Шморгун Н.Л.
Білий Владислав Юрійович 11-А 2 Шморгун Н.Л.

Фізика      (15)                                                                                              

Горбонос Олег Олександрович 7-А 1 Бельдяга О.І
Гусак Станіслав Леонідович 7-А 3 Бельдяга О.І
Дударь Олександр Андрійович 7-А 3 Бельдяга О.І.
Комар Анастасія Петрівна 8-А 1 Сова Л.В.
Жура  Вікторія Анатоліївна 8-А 2 Сова Л.В.
Юрась Марина Сергіївна 8-А 3 Сова Л.В.
Сластьон Євгеній Петрович 9-А 1 Бельдяга О.І
Бондар Марія Сергіївна 9-А 2 Бельдяга О.І
Гарбуз Дмитро Ігорович 9-А 3 Бельдяга О.І.
Корицька Анна Андріївна 10-А 1 Бельдяга О.І.
Воробйов Ілля Володимирович 10-А 2 Бельдяга О.І.
Бондаренко Юлія Русланівна 10-А 3 Бельдяга О.І.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 1 Бельдяга О.І.
Хворост Євген Валерійович 11-А 2 Бельдяга О.І.
Акуленко  Алла Михайлівна 11-А 3 Бельдяга О.І.

Англійська мова     (12)                                                                                

Ковальов Станіслав Сергійович 8-А 1 Остапчук І.В.
Олексієнко Ніка Владиславівна 8-А 2 Качан. В.І.
Плахута Олег Ігорович 8-А 3 Остапчук І.В.
Бондар Анна Сергіївна 9-А 1 Остапчук І.В.
Бондар Марія Сергіївна 9-А 2 Остапчук І.В
Тиченко Анна Олегівна 9-Б 3 Сорока. Н.М.
Пурига Валентина Геннадіївна 10-А 1 Остапчук І.В
Загинайло Дмитро Сергійович 10-А 2 Остапчук І.В
Перекута Анастасія Віталіївна 10-Б 3 Остапчук. І.В
Хворост Євген Валерійович 11-А 1 Сорока Н.М.
Косова Марія Юріївна 11-А 1 Остапчук. І.В.
Корбко Христина Володимирівна 11-А 3 Остапчук. І.В.

Німецька мова(1)

Шарай Тетяна Григорівна 11-А І Качан В.І.

Астрономія     (4)                                                                                  

Воробйов

Ілля Володимирович

10-А 1 Осадча В. М.

Дергачова Анастасія

Ігорівна

10-А 3 Осадча В. М.
Ляшенко Юлія Романівна 11-А 1 Осадча В. М.
Дуда Павло Ігорович 11-А 2 Осадча В. М.

Хімія      (14)                                                                                                 

Горбонос Олег Олександрович 7-А 1 Дубовець Н. І.
Гусак Станіслав Леонідович 7-А 2 Дубовець Н. І.
Плахута Олег Ігорович 8-А 1 Овсюк О. М.
Комар Анастасія Петрівна 8-А 2 Овсюк О. М.
Гульок Дмитро Андрійович 8-А 3 Овсюк О. М.
Сластьон Євгеній Петрович 9-А 1 Овсюк О. М.
Гарбуз Дмитро Ігорович 9-А 2 Овсюк О. М.
Бондар Анна Сергіївна 9-А 3 Овсюк О. М.
Корицька Анна Андріївна 10-А 1 Дубовець Н. І.
Шамрицька Вікторія Вікторівна 10-А 2 Дубовець Н. І.
Гончаренко Анастасія Сергіївна 10-А 3 Дубовець Н. І.
Хворост Євген Валерійович 11-А 1 Овсюк О. М.
Зєнченко Олександр Сергійович 11-А 2 Овсюк О. М.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 3 Овсюк О. М.

Російська мова(8)

Недашківська Анастасія Андріївна 9-Б 1 Мітченко Т.Є.
Коблевська Діана Владиславівна 9-Б 2 Радковець Г.М.
Тиченко Анна Олегівна 9-Б 3 Мітченко Т.Є.
Перекута Анастасія Віталіївна 10-Б 1 Мітченко Т.Є.
Ісаєва  Аліна Геннадіївна 10-Б 2 Мітченко Т.Є.
 Поливода Валерія Володимирівна 10-Б 3 Мітченко Т.Є.
Косова Марія Юріївна 11-А 1 Мітченко Т.Є.
Акуленко Алла Михайлівна 11-А 2 Мітченко Т.Є.

 Правознавство(9)

Шарай Тетяна Григорівна 11-А 1 Сластьон Л.П.
Честнійша Владислава Валеріївна 11-А 2 Сластьон Л.П.
Лунь Катерина Олександріївна 11-А 3 Сластьон Л.П.
Перекута Анастасія Віталіївна 10-Б 1 Сластьон Л.П.
Пурига Валентина Геннадіївна 10-А 2 Сластьон Л.П.
Ісаєва Аліна Генадіївна 10-Б 3 Сластьон Л.П.
Бондар Марія Сергіївна 9-А 1 Сластьон Л.П.
Недашківська Анастасія Андріївна 9-Б 2 Сластьон Л.П.
Шинкаренко Аліна Миколаївна 9-А 3 Сластьон Л.П.

Трудове навчання (16)

Юрась Марина Сергіївна 8-А 1 МарченкоВ. В.
Хадаковська Катерина Віталіївна 8-А 2 МарченкоВ. В.
Шинкаренко Аліна Миколаївна 9-А 1 МарченкоВ. В.
Піддубна Дарина Іванівна 9-А 3 МарченкоВ. В.
Захарченко Наталі Богданівна 10-А 1 МарченкоВ. В.
Поливода Валерія Володимирівна 10-Б 3 МарченкоВ. В.
Євлан  Марина Олександрівна 11-А 1 МарченкоВ. В.
Романьок Світлана Петрівна 11-Б 2 МарченкоВ. В.
Курілов Олександр Олександрович 8-А 1 Величковський А. В.
Жеребок Юрій Володимирович 8-А 2 Величковський А.В.
Кот Андрій Сергійович 9-А 1 Величковський А.В.
Сватко Антон Станіславович 9-А 2 Величковський А.В.
Воробйов Ілля Володимирович 10-А 1 Величковський А.В.
Кром Нікіта Віталійович 10-А 2 Величковський А.В.
Легкий Павло Андрійович 11-А 1 Величковський А.В.
Салун Олег Андрійович 11-Б 3 Величковський А.В.

Економіка (2)

Осипець Олексій Анатолійович

11-А 1 Шморгун Н. Л.
Поливода Владислав Сергійович 11-А 2 Шморгун Н. Л.

Інформаційні технології(9)

Комар Анастасія Петрівна 8-А 1 Півнюк Ю. М.
Плахута Олег Ігорович 8-А 2 Півнюк Ю. М.
Бондар Марія Сергіївна 9-А 1 Півнюк Ю. М.
Гарбуз Дмитро Ігорович 9-А 2 Осадча В.М.
Кром Микита Віталійович 10-А 1 Таран Ю.О.
Гришаєнко Владислав Ігорович 10-А 3 Таран Ю.О.
Кравцов Віктор Павлович 11-А 1 Таран Ю.О.
Ляшенко Юлія Романівна 11-А 2 Таран Ю.О.
Осипець Олексій Анатолійович 11-А 3 Таран Ю.О.

Екологія(2)

Поливода Валерія Володимирівна 10-Б 1 Кольяк Л.Б.
Дуда Павло Ігорович 11-А 1 Кольяк Л.Б.

 Результативність учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

ПІБ Клас Призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році
Укр.мова Матем Істор Біологія

Інфор

Геогр Фізика Англ.мова Нім. мова Астр Хімія Рос. мова Правозн Труд. навч. Економ ІКТ Еколог
Бондар Марія 9-А     1     2 2 2         1     1  
Шарай Тетяна 11-А 1   1     1     1       1        
Осипець Олексій 11-А   1   1 2   1       3         3  
Комар Анастасія 8-А   2   2     1       2         1  
Корицька Анна 10-А   2       1 1       1            
Воробйов Ілля 10-А   1         2     1       1      
Гарбуз Дмитро 9-А   1     1   3       2         2  
Перекута Анастасія 10-Б 1             3       1 1        
Сластьон Євген 9-А   2   2     1       1            
Хворост Євген 11-А   2         2 1     1            
Ковальов Станіслав 8-А     1     1   1                  
Плахута Олег 8-А         1     3   1           2  
Бондар Анна 9-А      2      1    1      3            
Недашківська Анастасія 9-Б  1                      1  2        
Поливода Валерія 10- Б       1               3   3     1
Кром Микита 10-А         1                 2   1  
Горбонос Олег 7-А 3           1       1            
Пурига Валентина 10-А           2   1         2        
Кравцов Віктор 11-А         1                     1  
Ляшенко Юлія 11-А   3               1           2  
Дуда Павло 11-А         3         2             1
Жура Вікторія 8-А   1         2                    
Юрась Марина 8-А   3         3             1      
Кантур Вікторія 8-Б     2 1                          
Ісаєва Аліна 10-Б 3     3               2 3        
Загинайло Дмитро 10-А     3   2     2                  
Косова Марія 11-А               1       1          
Олексієнко Ніка 8-А 2             2                  
Дударь Олександр 7-А   1         3                    
Сватко Антон 9-А         2                 2      
Жеребок Юрій 8-А           2               2      
Коробко Крістіна 11-А     2 3       3                  
Акуленко Алла 11-А     3       3         2          
Головня Вероніка 7-Б 1                                
Пономарчук Євгеній 6-А   1                              
Захарченко Наталі 10-А                           1      
Євлан  Марина 11-А                           1      
Курілов Олександр 8-А                           1      
Кот Андрій 9-А                           1      
Легкий Павло 11-А                           1      
Крот Владислав 10-А     1                            
Гусак Станіслав 7-А             3       2            
Коблевська Діана 9-Б 3                     2          
Шинкаренко Аліна 9-А   3                     3 3      
Шамрицька Вікторія 10-А   3                 2            
Гришаєнко Нікіта 7-А   2                              
Лакоза Єлизавета 6-А   2                              
Невідома Оксана 11-А       2                          
Гришаєнко Владислав 10-А         2                      3  
Білий Владислав 11-А           2                      
Тиченко Анн 9-Б               3       3          
Зєнченко Олександр 11-А                     2            
Честнійша Владислава 11-А                         2        
Романьок Світлана Петрівна 11-Б                           2      
Хадаковська Катерина 8-А                           2      
Поливода Владислав 11-А                             2    
Єркіна Юлія 8-Б 3                                
Чмир Ірина 9-Б     3                            
Миненко Тетяна 8-Б     3                            
Гащенко Анна 9-А       3                          
Ткаченко Олег 8-А           3                      
Тимошенко Дмитро 10-А           3                      
Бондаренко Юлія 10-А             3                    
Дергачова Анастасія 10-А                   3              
Гульок Дмитро 8-А                     3            
Гончаренко Анастасія 10-А                     3            
Лунь Катерина 11-А                         3        
Піддубна Дарина 9-А                           3      
Салун Олег 11-Б                           3      

1-І місце;    2-ІІ місце;  3-ІІІ місце.