Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметіву 2016/2017 навчальному році — Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Клас (курс) навчання

Місце

Українська мова

1.    

Пехотна Поліна Олександрівна

7 - А

І

2.    

Подоляко Варвара Ігорівна

7 - А

ІІІ

3.    

Головня Вероніка Максимівна

8 - Б

І

4.    

Горбонос Олег Олександрович

8 -А

ІІІ

5.    

Олексієнко Ніка Олександрівна

9 - А

І

6.    

Кантур Вікторія Юріївна

9 - Б

ІІ

7.    

Жура Вікторія Анатоліївна

9 - А

ІІІ

8.    

Фролова Наталія Олегівна

10-А

ІІІ

9.    

Пурига Валентина Віталіївна

11 - А

І

10.          

Перекута Анастасія Віталіївна

11-Б

ІІ

Математика

11.          

Пономарчук Євгеній В’ячеславович

7-А

І

12.          

 Блоха Аліна Андріївна

7-А

ІІ

13.          

Горбонос Олег Олександрови

8-А

І

14.          

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІ

15.          

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

ІІІ

16.          

Жура Вікторія Анатоліївна

9-А

І

17.          

Ковальов Станіслав Сергійович

9-А

ІІ

18.          

Плахута Олег Ігорович

9-А

ІІІ

19.          

Гарбуз Дмитро Ігорович

10-А

І

20.          

Сластьон Євген Петрович

10-А

ІІ

21.          

Шинкаренко Аліна Миколаївна

10-А

ІІІ

22.          

Воробйов Ілля Володимирович

11-А

І

23.          

Корицька Анна Андріївна

11-А

ІІ

Історія

24.          

Ворушило Олександр Валерійович

8-Б

І

25.          

Гаркавий Кирило Вікторович

8-А

ІІ

26.          

Кантур Вікторія Юріївна

9-Б

І

27.          

Комар Анастасія Петрівна

9-А

ІІ

28.          

Лельотко Анастасія Сергіївна

9-А

ІІІ

29.          

Недашківська Анастасія Андріївна

10-Б

І

30.          

Чмир Ірина Сергіївна

10-Б

ІІ

31.          

Тимошенко Анна Сергіївна

10-А

ІІІ

32.          

Загинайло Дмитро Сергійович

11-А

І

33.          

Крот Владислав Вадимович

11-А

ІІ

34.          

Пурига Валентина Геннадіївна

11-А

ІІІ

Біологія

35.          

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

ІІІ

36.          

Лельотко Анастасія Сергіївна

9 - А

І

37.          

Жура Вікторія Анатоліївна

9 -А

ІІ

38.          

Прачик  Анастасія

Анатоліївна

9 - А

ІІІ

39.          

Сластьон Євгеній Петрович

10-А

ІІ

40.          

Дубовець Ангеліна Сергіївна

10-А

ІІІ

41.          

Поливода Валерія Володимирівна

11- Б

І

42.          

  Ісаєва Аліна Геннадіївна

11-Б

ІІ

Німецька мова

43.          

Гаркавий Кирило Вікторович

8-А

І

44.          

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІ

45.          

Гришаєнко Нікіта Ігорович

8-А

ІІІ

Інформатика

46.          

Кром Микита Віталійович

11-А

І

47.          

Гришаєнко Владислав Ігорович

11-А

І

48.          

Загинайло Дмитро Сергійович

11-А

ІІ

49.          

Сластьон Євгеній Петрович

10-А

ІІ

50.          

Сватко Антон Станіславович

10-А

ІІ

51.          

Тиченко Анна Олегівна

10-А

ІІІ

52.          

Комар Анастасія Петрівна

9-А

І

53.          

Плахута Олег Ігорович

9-А

ІІ

54.          

Гульок Дмитро Андрійович

9-А

ІІІ

55.          

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

І

56.          

Гришаєнко Нікіта Ігорович

8-А

ІІ

57.          

Гаркавий Кирил Вікторович

8-А

ІІІ

Географія

58.          

Чмихун Анна Павлівна

8-А

І

59.          

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІІ

60.          

Ковальов Станіслав Сергійович

9-А

І

61.          

Бондар Анна Сергіївна

10-А

І

62.          

Бондар Марія Сергіївна

10-А

ІІ

63.          

Корицька Анна Андріївна

11-А

І

64.          

Пурига Валентина Геннадіївна

11-А

ІІ

Правознавство

65.          

Перекута Анастасія Віталіївна

11-Б

І

66.          

Ісаєва Аліна Генадіївна

11-Б

ІІ

67.          

Бондар Анна Сергіївна

10-А

І

68.          

Бондар Марія Сергіївна

10-А

ІІ

69.          

Недашківська Анастасія Андріївна

10-Б

ІІІ

70.          

Кантур Вікторія Юріївна

9-Б

І

71.          

Єркіна Юлія Михайлівна

9-Б

ІІ

72.          

Юрась Марина Сергіївна

9-А

ІІІ

Хімія

73.          

Пономарчук Євгеній В’ячеславович

7-А

I

74.          

Марус Марина Ігорівна

7-А

II

75.          

Пехотна Поліна Олександрівна

7-А

 IІІ

76.          

Кравченко Марина Сергіївна

7-А

ІІІ

77.          

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

I

78.          

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІ

79.          

Горбонос Олег Олександрович

8-А

IIІ

80.          

Комар Анастасія Петрівна

9-А

І

81.          

Плахута Олег Ігорович

9-А

IІ

82.          

Жура ВікторіяАнатоліївна

9-А

IIІ

83.          

Сластьон Євген Петрович

10-А

І

84.          

Гарбуз Дмитро Ігорович

10-А

II

85.          

Тиченко Анна Олегівна

10-А

IІІ

86.          

Корицька Анна Андріївна

11-А

I

87.          

Шамрицька Вікторія Вікторівна

11-А

ІІ

88.          

Поливода Валерія Володимирівна

11-Б

IIІ

Трудове навчання, технології

89.          

Шурига Марія Валентинівна

8-А

II

90.          

Могильна Анастасія Олександрівна

8-А

IІІ

91.          

Криловсаька Ірина Михайлівна

9-Б

I

92.          

Юрась Марина Сергіївна

9-А

IІІ

93.          

Шинкаренко Аліна Миколаївна

10-А

I

94.          

Фролова Наталія Олегівна

10-А

II

95.          

Захарченко

Наталі Богданівна

11-А

I

96.          

Крот Дар’я Павлівна

11-А

II

97.          

Дергачова

Анастасія Ігорівна

11-А

III

98.          

Гаркавий Кирил Вікторович

8-А

II

99.          

Рожок Віталій Андрійович

9-Б

I

100.     

Гульок Дмитро Андрійович

9-А

III

101.     

Сватко Антон Станіславович

10-А

I

102.     

Залогін Дмитро Юрійович

10-А

II

103.     

Черток Антоній Олександрович

10-А

ІІІ

104.     

Воробйов Ілля Володимирович

11

I

105.     

Канавець Іван Валентинович

11

II

106.     

Клінцов Анатолій Андрійович

11

III

Англійська мова

107.     

Горбонос Олег Олександрович

8-А

І

108.     

Гришаєнко Нікіта Ігорович

8-А

ІІ

109.     

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІІ

110.     

Ковальов Станіслав Сергійович

9-А

І

111.     

Комар Анастасія Петрівна

9-А

ІІ

112.     

Прачик Анастасія Анатоліївна

9-А

ІІІ

113.     

Бондар МаріяСергіївна

10-А

І

114.     

Бондар Анна Сергіївна

10-А

ІІ

115.     

Тиченко Анна Олегівна

10-А

ІІІ

116.     

Загинайло Дмитро Сергійович

11-А

І

117.     

Перекута Анастасія Віталіївна

11-А

ІІ

118.     

Пурига Валентина Геннадіївна

11-А

ІІІ

Російська мова

119.     

Кантур Вікторія Юріївна

9-Б

І

120.     

Єркіна Юлія Михайлівна

9-Б

ІІ

121.     

Слободян Марина Олександрів на

9-В

ІІІ

122.     

Недашків ська Анастасія Андріївна

10-Б

І

123.     

Перекута Анастасія Віталіївна

11-Б

І

124.     

Ісаєва Аліна Геннадіївна

11-Б

ІІ

125.     

Поливода Валерія Володимирівна

11-Б

ІІІ

Фізика

126.     

Подоляко Варвара Ігорівна

7-А

І

127.     

Пономарчук Євгеній В’ячеславович

7-А

ІІ

128.     

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

І

129.     

Горбонос Олег Олександрович

8-А

ІІ

130.     

Дударь Олександр Андрійович

8-А

ІІІ

131.     

Комар Анастасія Петрівна

9-А

І

132.     

Гульок Дмитро Андрійович

9-А

ІІ

133.     

Жура Вікторія Анатоліївна  

9-А

ІІІ

134.     

Сластьон Євгеній Петрович

10-А

І

135.     

Гарбуз Дмитро Ігорович

10-А

ІІ

136.     

Бондар Анна Сергіївна

10-А

ІІІ

137.     

Воробйов Ілля Володимирович

11-А

І

138.     

Корицька Анна Андріївна

11-А

ІІ

139.     

Бондаренко Юлія Русланівна

11-А

ІІІ

140.     

Гончаренко Анастасія Сергіївна

11-А

ІІІ

Інформаційнітехнології

141.     

Гришаєнко Владислав Ігорович

11-А

І

142.     

Дзярик Анна Сергіївна

11-Б

ІІ

143.     

Корицька Анна Андріївна

11-А

ІІІ

144.     

Сватко Антон Станіславович

10-А

І

145.     

Бондар Анна Сергіївна

10-А

ІІ

146.     

Бондар Марія Сергіївна

10-А

ІІІ

147.     

Комар Анастасія Петрівна

9-А

І

148.     

Гульок Дмитро Андрійович

9-А

ІІІ

149.     

Гусак Станіслав Леонідович

8-А

І

150.     

Гришаєнко Нікіта Ігорович

8-А

ІІ

151.     

Шурига Марія Валентинівна

8-А

ІІІ

Екологія

152.     

Поливода Валерія Володимирівна

11-Б

ІІ

Астрономія

153.     

Воробйов Ілля Володимирович

11-А

І

154.     

Введенський Сергій Дмитрович

11-А

ІІІ

155.     

Сластьон Євгеній Петрович

10-А

І

156.     

Бондар Анна Сергіївна

10-А

ІІ

157.     

Тиченко Анна Олегівна

10-А

ІІІ

Економіка

158.     

Пурига Валентина Геннадіївна

11-А

І

159.     

Корицька Анна Андріївна

11-А

ІІ