Під такою назвою у рамках днів безпеки дорожнього руху пройшли заходи щодо запобігання дитячого дорожнього травматизму серед учнів 5-8 класів.

Учні під керівництвом учителя основ здоров`я Скивки Г.С. і класних керівників Осадчої В.М., Дубовець Н.І., Овсюк О.М. провели нетрадиційний урок з елементами гри «Лабіринт удачі».

Діти, опинившись на ігровому полі, давали відповіді на запитання, відгадували дорожні знаки, розв`язували дорожні задачі. Адже школярі добре знають про регульоване і нерегульоване перехрестя; про правила руху пішоходів вулицями міста та на заміських дорогах; як переходити вулицю після виходу із громадського транспорту; як подає сигнал повороту велосипедист, коли в нього зламаний сигнальний пристрій; про види дорожньої розмітки; види ДТП; дорожні знаки і що робити, якщо ви стали свідком ДТП.

Школярі на заняттях повторили та закріпили правила дорожнього руху. Такі ігрові моменти допомагають розвивати увагу, почуття відповідальності учнів на дорогах!