З 11 по 15 лютого в гімназії проведено тиждень англійської мови. Гасла тижня – “LOVE IS” та “Spring is coming”.

Учні 5-10 класів підготували малюнки та поробки весняних квітів, птахів, метеликів для створення спільної весняної газети та виставки.

Учні 2-3 класів початкової школи підготували вистави “In the World of Fairy-Tales” та малюнки про світ казок.

Учні 6-х класів брали участь у брейн-ринзі “The Best Experts of English”. 3 команд, сформованих учнями, перемогла команда “Rainbow”.

Учні 7-х класів змагались на швидкість та кмітливість у квесті з англійської мови “The Cleverest and The Fastest”. Переможцями стала команда “The Stars”.

Конкурс знавців "What? Where? When?" для учнів 8-х класів визначив найкращих експертів серед 8-х класів. З двох команд “Friends” та “The Luckiest” перемогла команда учнів “Friends”.

Протягом тижня на перервах лунали англомовні пісні у виконанні Дудар Анни, Білозор Аліни, Грибанової Ангеліни та Абрамовської Анастасії.

u2u2