З 08.04.2019 по 12.04.2019 було проведено тиждень фізики, астрономії та інформатики.

Протягом тижня:

1. Конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія», для учнів 10 класів (Осадча В.М., Максиміхіна С.В.).
  2. Екскурсія в кабінет інформатики, для учнів 1 класу (Максимихіна С.В.).
  3. Конкурс для учнів 5-х класів «Юні Інформатики» (Меншиков М.В., Максимихіна С.В.).
  4. Paint-арт «Світ комп’ютерів очима дітей», для учнів 2-4 класів (Максиміхіна С.В.).
  5. Конкурс 9-х класів «Найкращий знавець комп’ютера» (Осадча В.М., Максимихіна С.В.).
  6. Анкетування «Інтернет залежність», для всіх класів (Подоляко М.М., Максимихіна С.В.).
  7. Тестування «Перевір себе на віруси», для всіх бажаючих (Подоляко М.М.).
  8. Тестування на платформі LearningApps.org «Фізика в Інтернеті», для учнів 7-10 класів (Бельдяга О.І.).

ПН. – 8 КВІТНЯ:

1. Презентація фоторобіт учнів: «Фізика у фотооб’єктиві» (Бельдяга О.І.).
  2. «Електрика в моїх руках», для учнів 8-х класів, 14:00, каб. №22 (Бельдяга О.І).

ВТ. – 9 КВІТНЯ:

1. Тестування на платформі LearningApps.org «Складові комп’ютера», для учнів 11-х класів, 14:00, каб. №21 (Подоляко М.М, Пискун-Сулім І.М.).
  2. «Архімед був правий» – STEAM-заняття Для учнів 7-х класів, 14:00, каб. №21 (Бельдяга О.І.).

СР. – 10 КВІТНЯ:

1. «Цікава наука» – Відео-перерва, 11:05, фойє гімназії (Бельдяга О.І.).
  2. Вікторина «Космічна подорож», для учнів 5-х класів, каб. №2, 13, 15 (Осадча В.М.).

ЧТ. – 11 КВІТНЯ:

1. Вікторина «Знавці астрономії», 11:05, фойє гімназії (Осадча В.М.).
  2. Дайджест «Інтернет та діти», для 6-7 учнів класів, 14:00, каб. №4 (Подоляко М.М, Максимихіна С.В.).
  3. «Найрозумніший» – фізична гра для учнів 9-10-х класів, 14:00. каб. №22, Бельдяга О.І.).

ПТ. – 12 КВІТНЯ:

1. Тренінг «Кібербулінг», для учнів 8-х класів, 14:00, каб №21, (Пискун-Сулім І.М., Осадча В.М.).
  2. Підведення підсумків.

Найактивніші учні:

10 клас: Шамрицька А., Асюнькін М., Могильна А., Гусак С., Горбонос О., Гришаєнко М., Жежкун В., Шурига М.;

9 клас: Лизун Д., Пономарчук Є., Подоляко В., Олексієнко Т., Марус М., Ворушило В., Вітель Н.;

8 клас: Вязовик І., Котляр І., Зеневич В., Вірозуб Т., Ковальок Н., Горелько Є., Овсюк П., Новик В., Ксьонз О., Кавурко Д.;

7 клас: Ферубко Б., Хавлук Є, Москаленко М., Глущенко М., Чичикало В., Бельдяга Н., Подковко Д., Шевченко В., Кром В., Кром А., Богославець С., Міхеєнко О., Чичкань Д., Козинець Д.;

5-6 клас: всі учні, які приймали участь у заходах, були активні;

3 клас: Кушеваров Матвій, Лавицька Марина, Бойченко Артем, Лопатинска Анастасія;

4 клас: Максименко Дар’я, Авраменко Максим, Канторіз Єгор;

Фотозвіт про проведення тижня:

3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф3 інф