з 06.04.2015 по 10.04.2015 проходив тиждень фізики. Він відзначився багатьма цікавими заходами.

Пн. – 06 квітня:

1. Конкурс газет та плакатів з фізики та астрономії. Відзначилися гарним виконанням та змістовністю роботи учнів 11-А та 11-Б класів: Сиродой Ю., Бунак Д., Пономарчук Ю., Криса А., Рахмана А., Сергієнко Д., Максимчук Д., Круш А., Колієнко А., Ворона А..

2. «Погляд в небо». Знайомство із затемненнями для учнів початкової школи організували гімназисти 10-А класу Ляшенко Ю., Кравцов В., Білий В.. Дуже вразили старшокласників глибокими знаннями з астрономії учні 3-Б і 4-А класів.

3. Відбувся конкурс «Левеня» за участю гімназистів 7-9-х класів та захід«Будьмо знайомі, пані Фізика» для 5-А класу.

Вт. – 07 квітня:

1. На виставці учнівських малюнків та фізичних моделей найкращою одноголосно визнана «космічна ракета» Бондар М. та Михайленко К.  (8-А клас) та діюча модель морського судна Чертка А. (8-А клас), а  найкращими фізиками з фотоапаратом у руках є Тиченко А і Дуда Ю (8-Б клас).  З великим зацікавленням гімназисти знайомилися з експозицією саморобних приладі та кристалів, які учні виростили  власноруч.

dsc06865

2. Учні 11-А класу презентацією «Андроїди серед людей» познайомили гімназистів із сучасними розробками робототехніки.

dsc06846

dsc06849

dsc06852

3. «Що я знаю про Космос». Учні 5-х класів ознайомились з історією розвитку космонавтики, дізнались про перші космічні польоти тварин у космос. Учні продемонстрували знання з астрономії, відповідали на цікавіі питання. Найактивнішими учасниками заходу були Мельник С., Подоляко В., Кравченко М., Шамрицький Р.(5-А клас),Балабко Б.(5-Б клас).

dsc06845

dsc06846_01

Ср. – 08 квітня:

1. Цікаві фізичні явища запропонував  9-А клас. Гончаренко Анастасія запропонувала учням презентацію про види побутових приладів та правила користування ними. Корицька Анна також запропонувала презентацію про фізичне явище «блискавка» та розповіла про правила техніки безпеки під час грози.

dsc06867

2. Інтелектуальна гра для 10-х класів «Фізичний мільйон» виявила найкращого знавця фізики серед десятикласників. Дуда Павло по праву пишається своєю перемогою.

3. Учні  6-х класів здійснили Подорож Сонячною системою. Найактивнішими виявились учні Асєєва А., Гришаєнко М., Гусак С.,Білозор А.(6-А клас),, Шкумат В.(6-Бклас)

Чт. – 09 квітня:

1. Відбулися командні змагання з фізики «Людина з точки зору фізики» для 7-х класів, перемогла команда 7-А класу , призером стала команда 7-В класу.

2. Традиційний майстер-клас «Мильних кульок» презентував 11-А.

3. Серед учнів 5-х класів було проведено конкурс комп’ютерного малюнка «Космос. Всесвіт». Найкращими виявились роботи  учнів: Подоляко В.(5-Аклас), Бикової Д. та Анденка Є.(5-В клас).

Пт. – 10 квітня:

Відбувся відкритий урок з фізики в 9-А класі з теми «магнітне поле», де учні пройшлись по сторінках фізичного журналу «Перевір себе», «Історична мозаїка», «Побачення з магнітним полем», «Цікаві досліди» та «Мої відкриття»

dsc06830