Віват, гімназіє!

За підсумками результатів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році
гімназисти вибороли 31 диплом!

Із 72 учасників міської команди олімпійців в обласних змаганнях брали участь 61 учень гімназії, декілька у 2-4 олімпіадах. За наказами Чернігівського обласного управління освіти і науки про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2017-2018 навчальний рік гімназисти вибороли 31 диплом (у минулому році 32), з них дипломи: ІІ ступеня – 7 (у минулому році – 9), ІІІ ступеня – 24 (у минулому році – 23). диплом І ступеня – немає. 31 диплом вибороли 21 гімназист. У цьому році до участі в обласних олімпіадах долучилися команди об’єднаних територіальних громад, що збільшило конкуренцію учасників у паралелях до 40-42.

Лідерські позиції гімназійного олімпу посіли учні: Комар Анастасія, учениця 10-А класу, Чмихун Анна, учениця 9-А класу та Бондар Анна, учениця 11-А класу по кількості і якості дипломів. Недашківська Анастасія, учениця 11-Б класу, виборола 3 дипломи, по 2 дипломи здобули Сластьон Євгеній, учень 11-А класу, Кантур Вікторія, учениця 10-Б класу, Гаркавий Кирило, учень 9-А класу. Високі результати здобули і в цьому році постійні переможці олімпіад: Гарбуз Дмитро, Бондар Марія, Шинкаренко Аліна, учні 11-А класу, Ковальов Станіслав, Плахута Олег, Жура Вікторія, Гульок Дмитро, учні 10-А класу, Горбонос Олег, Дударь Олександр, учні 9-А класу, Головня Вікторія, учениця 9-Б класу. Гарно виступили учні 8-9 класів, що свідчить про потужний потенціал учнів і високий рівень підготовки вчителями. Серед учнів 8-9 класів найкраще виступити вдалося Гусаку Cтаніславу, учню 9-А класу, та Ворушило Олександру, учню 9-Б класу, які утримали високі позиції минулого року. Вперше брали участь в олімпіаді Вітель Наталія, учениця 8-В класу та Тимошенко Анна, учениця 11-А класу, і показали добрі результати.

Результати учнів на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році