Віват, гімназіє!

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів 2018-2019 н.р.

За наказами Чернігівського обласного управління освіти і науки про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за 2018-2019 навчальний рік гімназисти вибороли 28 дипломів, з них дипломи:  І ступеня – 1 (у минулому році першості не було), ІІ ступеня – 9, ІІІ ступеня – 18. 28 дипломів вибороли 18 учнів гімназії. У  цьому навчальному році до участі в обласних олімпіадах долучилися ще більше учнівських команд об’єднаних територіальних громад, що збільшило кількість учасників у паралелях з 40-42 до 54 учасників та посилило конкуренцію. Слід зазначити, що учні гімназії показали ґрунтовні знання і забезпечили гарні командні місця серед закладів освіти Чернігівської області.

Лідерські позиції гімназійного олімпу посіли учні: Кривенок Владислав, Кривенок Руслан (8-А клас), Горбонос Олег, Гусак Cтаніслав (10 клас), Плахута Олег (11-А клас), Шурига Марія (10-А клас). Комар Анастасія, Ковальов Станіслав (11-А клас), Гаркавий Кирило (10-А клас), дипломанти з англійської мови, утримали призові позиції і в цьому навчальному році. Гарні результати показали: Гришаєнко Нікіта, Шамрицька Ганна (10-А клас), Ворушило Олександр (10-Б клас), Пехотна Поліна, Подоляко Варвара, Смоляк Данило, Пономарчук Євгеній (9-А клас), Гульок Ірина (9-В клас), Скакун Кирило (8-А клас).

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2018-2019 н.р.

IMG 1559Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Вітаємо Кривенка Владислава, учня 8-А класу, який виборов диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (м.Харків) та його вчителя Дубовець Наталію Іванівну!

Вітаємо Гусака Станіслава, учня 10-А класу, який виборов диплом ІІІ ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (м.Дніпро) та його вчителя Максимихіну Світлану Валеріївну!

Новгород-Сіверська гімназія №1 ім Б. Майстренка забезпечує

• створення сприятливих умов для розвитку здібностей і обдарувань молоді у сфері іноземних мов, математики, економіки;
  • формування освіченої, творчої особистості;
  • становлення фізичного і морального здоров'я дитини;
  • відтворення і розвиток культури та духовності в усій різноманітності вітчизняних та світових зразків.