У змаганнях серед команд шкіл міста нашу гімназію представляли учні: Гаркавий Кирило, 10-А; Асєєва Аліна, 10-А; Марченко Данило, 9-А; Кулик Анна, 8-Б; Кривенок Владислав, 8-А; Воробйова Анастасія, 8-А; Козинець Денис, 7-А; Салун Марія, 7-А; Іпатко Анастасія, 6-А; Мячин Максим, 6-Б. Діти змагалися з шести видів програми: «човниковий біг», «стрибок у довжину з місця», «стрибки через скакалку», «перетягування канату», «естафета» і «конкурс знавців історії України».

Третій рік поспіль команда гімназії №1 впевнено виборює першість і була нагороджена грамотою, козацькою булавою та солодощами.

Наприкінці року команда-переможець візьме участь в обласному етапі фестивалю «Козацький гарт».