середу, 30 серпня 2017 р.

понеділок, 20 лютого 2017 р.

Переможець обласного етапу 17 Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика

Учень 6-А класу Кривенок Владислав став переможцем обласного етапу 17-го Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика  та 18 лютого брав участь у Всеукраїнському етапі

четвер, 29 вересня 2016 р.

День вчителя

Сьогодні відбувся святковий концерт до Дня вчителя. Учні привітали педколектив гімназії №1 і подарували наставникам теплі слова подяки, пісні, танки та гумористичні сценки.

концерт

вівторок, 5 липня 2016 р.

Читаймо влітку: 11-А

Павло Тичина
“Арфами, арфами...”, “О панно Інно...”, “Ви знаєте, як липа шелестить...”, “Одчиняйте двері…”, “Пам’яті тридцяти”
(Вивчити напам’ять: «Арфами, арфами...», «О панно Інно...»)
 Михайль Семенко «Бажання», «Місто», «Запрошення»
 Микола Зеров «Київ −традиція»
 Максим Рильський  “Молюсь і вірю...”,“Солодкий світ!..”
Євген Плужник “Для вас, історики майбутні...”, Вчись у природи творчого спокою...”, “Ніч... а човен – як срібний птах!..”, “Річний пісок...”
Вивчити напам’ять: одну з поезій (на вибір).
Микола Хвильовий (М. Фітільов) “Я (Романтика)”
Григорій Косинка (Г. Стрілець) “В житах”
Юрій Яновський “Подвійне коло”, “Дитинство”, “Шаланда в морі” (з роману “Вершники”)
Валер’ян Підмогильний “Місто”
Остап Вишня (Павло Губенко) “Моя автобіографія”, “Сом”, “Як варити і їсти суп із дикої качки”
Микола Куліш “Мина Мазайло”
Богдан-Ігор Антонич “Автопортрет”, “Вишні”, “Зелена євангелія”, “Дороги”,
“Різдво”
Осип Турянський “Поза межами болю”
Євген Маланюк “Під чужим небом”, “Стилет чи стилос?..”
І. Багряний «Тигролови»
Олександр Довженко “Україна в огні”, «Зачарована Десна»
Василь Симоненко “Задивляюсь у твої зіниці…”, «Я…»
Дмитро Павличко “Два кольори” Вивчити напам’ять: «Два кольори».
Іван Драч “Балада про соняшник”
Микола Вінграновський “Сеньйорито акаціє, добрий вечір...”
Вивчити напам’ять вірш.
Ліна Костенко “Страшні слова, коли вони мовчать…”, “Українське альфреско”, “Хай буде легко. Дотиком пера…”, «Я вранці голос горлиці люблю…»,, “Недумано, негадано…”, “Маруся Чурай”
Василь Стус  “Мені зоря сіяла нині вранці…”, “Крізь сотні сумнівів я йду до тебе…”, “Господи, гніву пречистого...”, “О земле втрачена, явися…”, “Як добре те, що смерті не боюсь я…”
Олесь Гончар “За мить щастя”, “Залізний острів” (із роману ― «Тронка»),
Григір Тютюнник “Три зозулі з поклоном”
Валерій Шевчук “Дім на горі” (повість-преамбула)

П. Загребельний  “Диво” (скорочено)

середу, 16 березня 2016 р.

10 березня  з Наталі Захарченко та Валею Пуригою відвідала м. Ніжин. Дівчата були запрошені на ХІ Регіональний конкурс "Славні нащадки Тараса". Поетичні твори учениць 10-А класу надрукували у збірці "Стежка до Шевченка". Валя й Наталі взяли участь у майстер-класі членів Спілки письменників України О. Гадзинського та А. Шкуліпи. Учасники конкурсу поклали квіти до пам'ятника Шевченку. Потім відбувся концерт і нагородження переможців та лауреатів. Ми також відвідали НДУ ім. Миколи Гоголя та Музей рідкісної книги.