21 березня до шкільної бібліотеки завітали учні 2-Б класу на чолі з класоводом Коток Г.І. Цікаво та змістовно пройшов урок «Книги, які знають все». Метою цього уроку було донести дітям загальні відомості про довідкову літературу, розкрити її значення в житті людини, навчити користуватися словниками, довідниками, енциклопедіями, допомогти проникнути у світ цікавого і нового.

Для перевірки й закріплення знань була проведена гра «Запитай у словника». Діти активно відповідали на поставлені питання. Судячи з правильних відповідей, урок не пройшов дарма – учні отримали знання, які в майбутньому допоможуть їм у навчанні.

IMG 2237IMG 2237IMG 2237