За два роки проведення конкурсу до оргкомітету надійшло понад 6000 малюнків, в яких діти розкривали своє бачення теми, зображували добрі та світлі картини, а дорослі допомагали їм оформлювати та надсилати роботи. Кращі з кращих авторів збиралися на церемонії нагородження на Фестивалі авіації, де отримували цінні подарунки, могли побачити вищий пілотаж, пізнавальні виставки досягнень науки та техніки, а також політати на літаках. З робіт фіналістів формувалися експозиції, що проходили у виставкових центрах Харкова.

В цьому році традиція продовжується, а конкурс розширює свою географію.

До участі запрошуються діти дошкільного та шкільного віку до 17 років з усієї України, переможці не лише отримають призи та запрошення на щорічний Фестиваль авіації 8 вересня, але і стануть учасниками міжнародного конкурсу дитячого малюнку «The FAI Young Artists Contest».

Роботи будуть оцінюватись відповідно до вікових категорій:

1 категорія: до 7 років

2 категорія: 8 - 12 років

3 категорія: 13 - 17 років

До участі допускаються роботи, виконані на аркушах формату А3, А2 або А1.

Малюнки приймаються тільки із заявкою

Роботи надсилати за адресою:

м.Харків, 61 001, вул.Плеханівська, 16А, Харківський аероклуб.

Кінцевий термін подачі робіт: до 1 липня 2018 року.

Малюнки можуть бути виконані у будь-якому жанрі, будь-якою технікою та інструментами. Обмежень щодо того, що має бути зображено, не ставиться, але малюнки мають розкривати бачення учасника суті теми «Наше мирне небо».

Переможці визначаються у трьох вікових категоріях і нагороджуються призами:

1 місце – планшет, запрошення на Фестиваль авіації на аеродромі «Коротич» 8 вересня (2 квитки, діти до 14 років – безкоштовно), політ на літаку Ан-2, диплом; спеціальний подарунок від ДП «Антонов»;

2 місце – смартфон, запрошення на Фестиваль авіації на аеродромі «Коротич» 8 вересня (2 квитки, діти до 14 років – безкоштовно), політ на літаку Ан-2, диплом;

3 місце – карта пам’яті 64 гб, запрошення на Фестиваль авіації на аеродромі «Коротич» 8 вересня (2 квитки, діти до 14 років – безкоштовно), політ на літаку Ан-2, диплом, кепка з символікою аероклубу, футболка з символікою аероклубу;

Церемонія нагородження - 8 вересня, 11.00, аеродром «Коротич».

Положення і подробиці - http://aeroclub.net.ua/mirnoe-nebo2018/ua/

AFISHA DETI 3