Команда «Сіверяни» нашої гімназії протягом навчального року старанно готується до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка  є одним з найкращих національних патріотичних виховних заходів ігрової форми, що проводиться системно у формі позакласної роботи.

Дитячо-юнацька гра на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїку визвольних рухів, українського козацтва. У програмі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ( “Джура”) плануються такі змагання як: “Перетягування линви”, туристсько-спортивна смуга перешкод, стрільба, гра “Пластун”, теренова гра, змагання “Рятівник”, гра “Відун”, ватра “У колі друзів”, конкурс біваків (таборування), конкурс звітів про виконання завдань під гаслом “Добре діло” тощо. Команда-переможець міського конкурсу матиме честь представляти м. Новгород-Сіверський на обласному етапі гри. Тож щиро сподіваємося на перемогу!

Адміністрація гімназії, педагоги, учнівське самоврядування та учасники команди «Сіверяни» щиро вдячні депутату обласної ради Наталії Василівні Дроненко, Новгород-Сіверському міському голові Олегу Анатолійовичу Бондаренку за сприяння в придбанні 8 комплектів військової форми, яка є необхідним атрибутом військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).