21 березня в Новгород-Сіверській гімназії відбувся семінар з англійської та німецької мови «Travelling Around the European countries»

Doing the country studies project in groups in English and German.

Груповий країнознавчий проект з англійської та німецької мови «Подорож  містами та країнами Європи»

IMG 4292IMG 4292Учасників семінару ознайомили з методами, засобами та прийомами традиційних та інноваційних технологій з метою розвиту пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови та в позаурочний час.
IMG 4309IMG 4309
Учителі гімназії продемонстрували фрагменти виховних заходів,уроків з досвіду своєї роботи.IMG 4322IMG 4322IMG 4322Присутні працювали над  удосконаленням  шляхів пізнавальної діяльності   учнів на уроках та позакласних заходах  у навчально-виховному процесі. IMG 4347IMG 4347