Дощиком всміхається травень,
Бо скінчилась навчальна пора.
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

26 травня у районному будинку культури, який гостинно прийняв школярів, педагогів та батьків міської гімназії №1 відбулося свято прощання зі школою.
2Міський голова Олег Бондаренко привітав всіх присутніх з таким визначним днем. У своєму вітальному слові він побажав випускникам легких життєвих доріг та здійснення мрій і сподівань, а також нагородив Грамотою міської ради директора Новгород-Сіверської міської гімназії №1 Віру Мокрякову.
88Директор гімназії В.П. Мокрякова подякувала педагогам школи за плідну працю та високі досягнення, побажала школярам перехідних класів набратися сил за літні канікули та відпочити перед новим навчальним роком. Випускникам шановна Віра Петрівна побажала вдалої вступної кампанії, обрати професії, досягнути успіху і не забувати рідну гімназію, де на них завжди чекають відкриті двері.
33У побажаннях від батьків – щирі слова вдячності до педагогів і випускників.

В добру путь дорогі випускники, перед Вами відкрито безліч доріг, здоров'я, наснаги та натхнення у перших кроках самостійного життя!

Найкращі квіти, що на цій землі,
Любов, повагу і серця гарячі
Прийміть від нас, шановні вчителі,

Ми летимо, бажайте нам удачі!

Останній дзвоник – радість, біль і смуток
У пам’яті сплива пора шкільних світань.
Не буде у житті нашім забута
Стежина, що веде в країну знань.

6Прощальний шкільний ніжний вальс.