23 серпня 2017 року учні та педагоги нашої гімназії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України.

В урочистій церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь військовослужбовці Чернігівського гарнізону, а також Андрій і Юлія Соломахи — діти загиблого учасника антитерористичної операції на Сході країни, старшого солдата Збройних Сил України, оператора протитанкового відділення першої окремої бригади Олега Соломахи. Голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч  цього дня вручив відзнаку – нагрудний знак «За оборону станиці Луганської»  ветерану 13-го батальйону територіальної оборони Сергію Набоку, одному зі 158 захисників України – жителів Новгорода-Сіверського. Голова обласної державної адміністрації Ігор Вдовенко та В.Куліч вручили молоді міста та району паспорти громадян України, привітали молодь міста та району з отриманням важливого документа, побажали їм гордо носити звання громадянина України. З привітальними словами звернулися до присутніх Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко та голова районної ради В’ячеслав Кауфман. Від імені молоді міста слово мав випускник нашої гімназії Дмитро Тимошенко. На завершення свята присутні взяли участь в акції «Я - громадянин України»!