04 жовтня 2017 року фестиваль здорового способу життя «Спорт – територія успіху» запросив багатьох вболівальників на цікаве спортивне дійство – турнір з волейболу між збірними командами учнів та вчителів нашої гімназії.

Змагання урочисто відкрила учнівська агітаційна команда «Антивірус», яка наголошувала на важливості спорту та здорового стилю життя для кожної людини.

Збірну команду учнів представляли: Криловська Ірина – учениця 10 класу, Горбонос Олег – учень 9 класу, Індюков Олександр – учень 9 класу, Максименко Олег – учень 9 класу, Гаркавий Кирило – учень 9 класу, Мельник Станіслав – учень 8 класу. Їх суперниками на ігровому майданчику цього дня були: Децик Микола Федорович – вчитель предмета «Захист Вітчизни», Пурига Геннадій Валентинович – вчитель фізичної культури, Пурига Тетяна Сергіївна – вчитель фізичної культури, Балабко Євген Анатолійович – вчитель фізичної культури, Могильна Тетяна Андріївна – практичний психолог, Максимихіна Світлана Валеріївна – вчитель інформатики.

Дружній турнір був дуже цікавим та напруженим – команди в рахунку йшли пліч-о-пліч. І учні, і педагоги показували високий рівень майстерності гри та гарну фізичну підготовку. Вболівальники активно підтримували обидві команди, проте перемогу в цьому турнірі з рахунком 2:1 вибороли педагоги.

Незважаючи на дух суперництва, така спільна діяльність учнів та вчителів допомагає зміцнювати дружні взаємини, виховує відповідальне ставлення до власного здоров'я, сприяє залученню дітей та дорослих до занять спортом. Тож з нетерпінням чекаємо нових спортивних зустрічей!!!