26 вересня учні 10-Б класу на чолі з класним керівником, вчителем історії Сластьон Л.П., відвідали фотовиставку Новгород-Сіверського краєзнавчого музею історико-культурного заповідника "Слово о полку Ігоревім", який протягом багатьох років збирає матеріали про події Великої Вітчизняної війни на території міста та району, про участь новгород-сіверців у боях з фашистами на фронтах, у партизанському і підпільному русі – "Новгород-Сіверщина у період окупації 1941-1943 рр."

Великий інтерес учнів викликають експонати, що розповідають про тимчасову окупацію нашого міста у 1941-1943 роках.

Це лише невелика часточка матеріалів, які допомагають вивчати і висвітлювати історію рідного краю періоду Великої Вітчизняної війни.