Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано в історію криваво-чорним кольором, і одна з них – голод.

24 листопада учнями 8-х класів в гімназії проведено реквієм на вшанування світлої пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. Діти згадали цей страшний період історії нашої країни, переглянули презентацію, а також ознайомилися з історичною та художньою літературою про голодомор – страшну трагедію, яка забрала життя мільйонів земляків.

Нехай правда про геноцид українського народу і чиста пам’ять про усіх полеглих звільнить нас від мороку минулого. Нехай наші діти ніколи не знатимуть слова «голод»…