Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання кожного загальноосвітнього навчального закладу – підтримувати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості, що виховує самостійність, відповідальність, ініціативність.

1 грудня, в День народження Бориса Майстренка, традиційно відбувся День учнівського самоврядування. На один день учнівські лідери стали вчителями, а педагоги – почесними учнями 12-А класу! Діти провели цікаві уроки, отримавши для себе новий досвід та враження. Дякуємо всім гімназистам і педагогам за чудову атмосферу та високий рівень підготовки й проведення заходів.