13 грудня 2017 року до Новгорода-Сіверського з робочим візитом завітав народний депутат України А.С.Євлахов, який відвідав також наш навчальний заклад та зустрівся з адміністрацією гімназії, лідерами учнівського самоврядування, юними спортсменами.

У ході спілкування педагоги та учні розповіли про досягнення гімназійного колективу, обговорили проблемні питання, а також висловили Анатолію Сергійовичу щиру вдячність за постійну підтримку, завдяки чому вихованці наших спортивних гуртків мають можливість займатися на якісному спортивному спорядженні та досягати високих результатів на змаганнях міського, обласного, всеукраїнського, міжнародного та європейського рівнів.