У рамках реалізації учнівського проекту "Школа лідерства" члени учнівського самоврядування гімназії взяли участь у тренінговій роботі, метою якої є розвиток лідерських здібностей, набуття навичок успішної командної діяльності, ознайомлення зі стилями лідерства, методиками постановки та досягнення цілей.

Командні та індивідуальні тренінгові вправи, інтерактивні міні-лекції, дискусії, рухливі ігри, робота в групах та ситуативні моделювання сприяли розвитку ініціативності дітей, набуттю навичок ефективного спілкування, засвоєнню методів організаційної діяльності.

Вчимося. Розвиваємося. Діємо. Надихаємо. Разом досягаємо цілей. Далі буде.010101010101010101010101